Токарний верстат з ЧПК Cormak
Токарний верстат CK7150 відрізняється компактною конструкцією, привабливою формою, зручністю в експлуатації та обслуговуванні, а також широкими можливостями обробки. Підходить для обробки чорних та кольорових металів.
Цей токарний верстат може виконувати циліндричну, конічну, торцеву токарну обробку, розточування, нарізку канавок, нарізку різьблення, сферичну точку тощо.
Тому він може широко використовуватися в промисловості механічних інструментів, транспортних засобів, випалювального обладнання, легкої промисловості та виробництва електричних компонентів для масового та разового виробництва.
Технічні характеристики Cormak CK7150:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність двигуна шпинделя | 7,5 кВт |
| Вага | 3625 кг |
| Габаритні розміри | 2700х1900х1700 мм |
| Діаметр повороту над станиною | 500 мм |
| Діаметр пінолі задньої бабки | ø70 мм |
| Конус пінолі задньої бабки | МТ5 |
| Обороти шпинделя | 3500 об/хв |
| Переміщення по осі x/y | 260/500 мм |
| Наконечник шпинделя | А2-5 |
| Діаметр повороту над кареткою | 200 мм |
| Максимальний діаметр стрижня | 62 мм |
| Обертальний момент по осі X/Z | 7,5/7,5 Нм |
| Повторюваність осі X/Z | ±0,003 мм |
Комплект постачання:
- управління SIMENS 808D
- гідравлічний 3-х кулачковий токарний патрон
- 8-позиційна вежа
- набір м'яких губок
- гідравлічно задня бабця
- система охолодження
- автоматична система мастила шестерень та направляючих
- галогенне освітлення 24 В
- декларація відповідності CE
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 3625.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2700х1900х1700 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


