Токарний верстат з ЧПК Cormak
Потужний токарний верстат Cormak 500x1000 Ecoline Driven tools з плоскою станиною з широким спектром застосування для серійної обробки та обробки невеликого об'єму.
Верстат дозволяє обробляти внутрішню, зовнішню та сферичну поверхні, а також нарізати різні різьблення.
Постійні цикли для токарної, нормальної токарної обробки, конусів, нарізування різьблення, врізання та контурної обробки.
Вони значно спрощують програмування верстата та скорочують час обробки.
Технічні характеристики Cormak 500x1000 Ecoline Driven tools:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Конус задньої бабки | MT5 |
| Відстань між центрами | 1000 мм |
| Гарантія | 12 |
| ЧПК | Так |
| Швидкість обертання шпинделя | 1800 об/хв |
| Конус шпинделя | A2-8 |
| Потужність двигуна шпинделя | 7,5 кВт |
| Вага | 3200 кг |
| Розмір інструментів | 25 × 25 мм |
| Діаметр обробки над станиною | 500 мм |
| Отвір шпинделя | 75 мм |
| Посадка шпинделя | 6 + 2 керовані |
| Діапазон ходу пінолі задньої бабки | 200 мм |
| Обертовий момент по осі X Z | 5 7,5 Нм |
| Повторюваність осей X Z | 0,005 мм |
| Діаметр пінолі задньої бабки | 75 мм |
| Діаметр обробки над супортом | 250 мм |
| Діапазон переміщення по осі X Z | 300 640 мм |
| Розміри машини (ДхШхВ) | 3350 × 1540 × 1800 мм |
| Швидкість прискореного ходу по осі X Z | 8 10 м/хв |
| Спосіб затискання заготівлі | тримач гідравлічної обробки 250 |
| Точність позиціонування по осі X Z | 0,006 мм |
| Розмір інструментів | 25 × 25 мм |
| Потужність двигуна шпинделя | 7,5 кВт |
Наявне обладнання:
- SINUMERIK 808D control польською мовою
- сервоприводи SIEMENS
- Гідравлічний 3-х кулачковий токарний патрон
- 4-позиційна турель
- набір м'яких щелеп
- гідравлічна задня бабця
- система охолодження
- система автоматичного змащення шестерень та напрямних
- Галогенне освітлення 24 В
- DTR польською мовою
- декларація CE
Додаткове обладнання:
- особливо м'які лещата
- тверді лещата
- ручки рукавів
- захоплення для оброблених деталей
- завантажувач
- утримувачі інструментів
- програмне забезпечення CAD/CAM
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 3200.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 3350 × 1540 × 1800 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


