Токарний верстат з ЧПК Cormak
Токарні верстати з ЧПК з плоскою станиною серії СК відрізняються високою продуктивністю при серійній та дрібносерійній обробці. Це перевірена серія токарних верстатів із жорсткою конструкцією.
Машина доступна в кількох версіях управління (FANUC, SIEMENS, GSK) з ручною та гідравлічною держаком. Доступний шпиндель із приводним інструментом (тільки для 3-осьових приводів).
Технічні характеристики Cormak 500x850/1000:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 2880 кг |
| Конус задньої бабки | МТ5 |
| Габаритні розміри | 2655 × 1520 × 1860 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 200-2200 об/хв |
| Потужність двигуна | 7,5 кВт (опція 11 кВт) |
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 750 850 1000 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 280 мм |
| Кількість інструментів | 6 |
| Прохідний отвір шпинделя | 63 мм |
| Розмір інструмента | 25 × 25 мм |
Стандартне обладнання:
- SINUMERIK 808D control польською мовою;
- сервоприводи SIEMENS;
- 3-х кулачковий ручний токарний патрон;
- 6-позиційна турель;
- набір м'яких щелеп;
- ручна задня бабця;
- система охолодження;
- система автоматичного мастила;
- галогенне освітлення 24 В;
- посібник користувача польською мовою;
- декларація ЄС.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 2880.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2655 × 1520 × 186 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


