Токарний верстат з ЧПК Cormak
Токарний верстат запам'ятовує дії, які виконує оператор і автоматично перетворює їх на G-коди. Потім оператор натискає кнопку відтворення, щоб отримати ідентичну копію оброблюваного елемента. Дозволяє скоротити час налаштування токарного верстата з ЧПК вдвічі та продуктивність праці на 62%. Стандартні функції токарних верстатів із ЧПК розширюють можливості звичайних токарних верстатів.
Технічні характеристики Cormak 410 x 1000:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 3400 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Габаритні розміри | 3680 x 1600 x 2040 мм |
| Оберти шпинделя | 35-2500 об/хв |
| Проліт шпинделя | 62 мм |
| Максимальне переміщення осями X Z | 235 920 мм |
| Конус пінолі задньої бабки | MT4 |
| Фланець шпинделя | A2-6 |
| Прискорений хід по осях X Z | 6 8 м/хв |
| Точність позиціонування по осях X Z | 0,024 0,032 мм |
Характеристика верстата
- ручне переміщення по осі X та Z за допомогою електронних регуляторів
- напівавтоматичне зміщення у визначенні індивідуальних циклів: обробка конусної поверхні, нарізування різьблення
- SINUMERIK 808D: початковий рівень для стандартних верстатів з ЧПК
- вручну пересуває осі X та Z за допомогою електронних регуляторів
- адаптований для користувача інтерфейс циклів для легкого програмування — широкі можливості програмування циклів обробки до повної програми запчастини
- індуктивно-загартовані напрямні
- Дуже динамічний привід головного шпинделя завдяки циліндрам
- серійний патрон 200 мм із регульованою силою
- безаварійна експлуатація верстата завдяки інтелігентній системі центрального мастила
- подовжня та поперечна подача за допомогою високої якості тягових болтів
- 6-кратний револьвер інструменту. підвищує рівень автоматизації та ефективність, економія часу при складних елементах
Додаткове обладнання
16-ти позиційна револьверна головка
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 3400.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 3680 x 1600 x 2040 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


