Токарний верстат з ЧПК Cormak
Токарний верстат запам'ятовує дії, які виконує оператор і автоматично перетворює їх на G-коди. Потім оператор натискає кнопку відтворення, щоб отримати ідентичну копію оброблюваного елемента. Дозволяє скоротити час налаштування токарного верстата з ЧПК вдвічі та продуктивність праці на 62%. Стандартні функції токарних верстатів із ЧПК розширюють можливості звичайних токарних верстатів. Доступне обладнання
Технічні характеристики Cormak CNC 800x1500/2000/3000:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність двигуна | 15 кВ |
| Конус задньої бабки | MT5 |
| Габаритні розміри | 4307 x 2040 x 1855 мм |
| Вага | 6100 кг |
| Швидкість шпинделя | 22-108,60-300,240-1200 RPM |
| Швидкість прискореної подачі осі X та Z | 4 8 м/хв |
| Точність позиціонування | 0,03 0,04 мм |
| Повторюваність осі X та Z | 0,012 0,02 0,025 мм |
| Проліт шпинделя | 104 мм (додатково 130 мм) |
| Максимальне переміщення по осях X та Z | 420 1350, 2850 мм |
Переваги:
- ручне переміщення осі X, Z за допомогою електронних регуляторів;
- напівавтоматичне зміщення у визначенні індивідуальних циклів: обробка конусної поверхні, нарізування різьблення;
- SINUMERIK 808D: початковий рівень для стандартних верстатів з ЧПК;
- вручну пересуває осі X та Z за допомогою електронних регуляторів;
- адаптований для користувача інтерфейс циклів для легкого програмування — широкі можливості програмування циклів обробки до повної програми запчастини;
- індуктивно-загартовані напрямні;
- дуже динамічний привід головного шпинделя завдяки циліндрам;
- серійний патрон 200 мм з регульованою силою;
- безаварійна експлуатація верстата завдяки інтелігентній системі центрального мастила;
- подовжня та поперечна подача за допомогою високої якості тягових болтів;
- 6-кратний револьвер інструменту. підвищує рівень автоматизації та ефективність, економія часу при складних елементах.
Додаткове обладнання:
- проліт шпинделя 130 мм;
- 6-позиційна револьверна головка;
- маховички ручні;
- 3-х кулачковий патрон 650 мм;
- маховик+гідравлічна бабка;
- управління: FANUC, FAGOR, SIEMENS 828D;
- нерухомий люнетт + рухомий люнетт.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


