Токарний верстат з ЧПК Cormak
Промисловий токарний верстат для різання з високою точністю, призначений для серійного та штучного виробництва. Жорстка конструкція верстата та масивні загартовані та відшліфовані напрямні гарантують стабільність, точність токарної обробки та високу повторюваність обробки великогабаритних деталей.
Стандартне обладнання:
- SINUMERIK 808D control польською мовою;
- сервоприводи SIEMENS;
- 3-х кулачковий ручний токарний патрон;
- 6-позиційна турель;
- набір м'яких щелеп;
- ручна задня бабця;
- система охолодження;
- система автоматичного мастила шестерень та напрямних;
- галогенне освітлення 24 В;
- посібник користувача польською мовою;
- декларація ЄС.
Технічні характеристики Cormak 620x1500/2000:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 3850 кг |
| Конус задньої бабки | МТ5 |
| Габаритні розміри | 2950x1520x1750 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 100-800 мм (fi 380) 100-1500 (fi 250) |
| Потужність двигуна | 7,5 кВт (опція 11 кВт) |
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 1500 2000 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 620 мм |
| Кількість інструментів | 6 |
| Прохідний отвір шпинделя | 115 мм |
| Рух осі X Z | 8 10 м/хв |
| Розмір інструмента | 25 мм |
Додаткове обладнання
- доступні керування SINUMERIK 828, Fanuc, GSK
- рухливий люнет
- нерухомий люнет
- гідравлічний патрон
- гідравлічна задня бабця
- зонд для інструментів
- транспортер стружки
- додаткові щіки м'які
- тверді щіки
- ручки з муфтою
- захоплення обробленої деталі
- пристрій подачі стрижня
- утримувач інструменту
- програмне забезпечення CAD/CAM
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 3850.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2950x1520x1750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


