Токарний верстат з ЧПК Cormak
Ефективний токарний верстат із плоскою станиною для широкого спектру застосувань для серійної та дрібносерійної обробки. Верстат має функцію точіння зовнішніх, внутрішніх, сферичних поверхонь та різьблення.
Постійні цикли, що використовуються в управлінні для торцевого точіння, плоского точіння, точіння конуса, нарізування різьблення, врізання та контурної обробки. Вони значно спрощують програмування верстата та скорочують час обробки.
Технічні характеристики Cormak 560x1500:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність двигуна | 11 кВт |
| Двигун насоса охолодження | 125 Вт |
| Вага | 2800 кг |
| Відстань між центрами | 1500 мм (2000 3000 опція) |
| Габаритні розміри | 3150х1520х1760 мм |
| Гарантія | 12 |
| ЧПК | Так |
| Обороти шпинделя | 100 - 1800 об/хв |
| Обороти шпинделя | 100 - 1800 об/хв |
| Точність позиціонування | ± 0,015 |
| Діаметр пінолі задньої бабки | 63 мм |
| Розмір інструментів | 25x25 мм |
| Діаметр обробки над станиною | 560 мм |
| Ході пінолі задньої бабки | 200 мм |
| Двигун насоса охолодження | 125 Вт |
| Конус задньої бабки | MK5 |
| Повторюваність | ± 0,006 |
| Розмір інструментів | 25x25 мм |
Наявне обладнання:
- SINUMERIK 808D control польською мовою
- сервоприводи SIEMENS
- гідравлічний 3-х кулачковий токарний патрон
- 4-позиційна турель
- набір м'яких лещат
- гідравлічна задня бабця
- система охолодження
- система автоматичного змащення шестерень та напрямних
- Галогенне освітлення 24 В
- DTR польською мовою
- декларація CE
Додаткове обладнання:
- особливо м'які лещата
- тверді лещата
- ручки рукавів
- захоплення для оброблених деталей
- завантажувач
- утримувачі інструментів
- програмне забезпечення CAD/CAM
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 2800.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 3150х1520х1760 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


