Токарний верстат з ЧПК Cormak
Верстат моделі CJK0640A є повнофункціональним токарним верстатом підвищеної точності з числовим програмним управлінням, розробленим та спроектованим з використанням передових закордонних технологій. Конструкція та органи управління розроблені з урахуванням вимог ергономіки: він зручний та легкий в управлінні, зручний у ремонті.
Цей верстат призначений для виконання токарних операцій чистової та напівчистової обробки, у тому числі обробка виливків з чавуну, за рахунок застосування високошвидкісного шпинделя. Переміщення осями відбуваються по високоточним напрямним кочення, стійким до впливу вібрації. Вони мають високу жорсткість і дозволяють вести токарну обробку зі зняттям великих припусків. За наявності відповідного програмного забезпечення (CAD/CAM систем) – застави ефективної експлуатації верстатів з ЧПК – переналаштування верстата інженером-технологом займає мінімальний час.
Технічні характеристики Cormak CJK0640A (СК0640):
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 100 мм |
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 250 мм |
| Максимальна довжина обробки | Цанговий патрон - 200 мм |
| Затискний патрон - 120 мм | |
| Діаметр отвору шпинделя | 48 мм |
| Діаметр прохідного отвору в шпинделі | 40 мм |
| Тип торця шпинделя | A2-5 |
| Ширина станини | 260 мм |
| Швидкість шпинделя | 150 - 2500 об/хв |
| Повторювальна точність позиціонування | 0.012 / 0.013мм |
| Переміщення по осі X | 260 мм |
| Переміщення по осі Z | 240 мм |
| Прискорений хід по осях X | 4000 мм/хв |
| Прискорений хід по осях Z | 8000 мм/хв |
| Потужність головного двигуна | 3 кВт |
| Габарити (Д х Ш х В) | 1600x1000x1550 мм |
| Вага | 950 кг |
Базова комплектація включає:
- Стійка ЧПК: GSK928DTL
- Цільнолита посилена ребрами жорсткості, стійка до механічних вібрацій чавунна станина
- Ручний токарний 3-х кулачковий патрон 160 мм
- 4-позиційний власник інструменту
- Напрямні кочення
- Висока ефективність обробки, повністю автоматичний режим виробництва
- Система охолодження
- Система автоматичного змащування
- LED освітлення робочої зони
- Зона обробки оснащена захисними кожухами
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації російською мовою
Розширена комплектація може включати:
- Стійка ЧПК: FANUC (англійською мовою)
- Стійка ЧПК: Siemens 808D (російською мовою)
- Стійка ЧПК: Siemens 808D (англійською мовою)
- Гідравлічний патрон 160 мм
- Пристрій для автоматичної подачі дроту
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 950.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 1600x1000x1550 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


