Токарний верстат з ЧПК Cormak
Токарні верстати з ЧПК з плоскою основою серії CKT відрізняються високою продуктивністю при серійній обробці, а також використовуються в дрібносерійному та штучному виробництві. ЧПК, яке використовується в цьому токарному верстаті, дозволяє спростити метод програмування. Токарні верстати серії СКТ дозволяють виготовляти точіння зовнішніх, внутрішніх і сферичних поверхонь, а також виконання різних типів різьби. Прямий привід до шпинделя — це двигун приводу шпинделя, який регулюється інвертором. Шпиндель встановлено на точних японських підшипниках кочення NSK. Повздовжні та поперечні подачі виконуються кульковинтовою парою з приводом від серводвигуна.
SINUMERIK 808D це сучасне, компактне керування ЧПК, призначене для вимогливих фрезерних та токарних верстатів, що використовуються в майстернях. SINUMERIK 808D поєднує в собі ЧПК, ПЛК, управління осями та інноваційний користувацький інтерфейс.
Технічні характеристики Cormak CKT 360х750 SAM8:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний діаметр обточування над основою | 360 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 150 мм |
| Максимальна довжина обробки | 750 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 100-2000 об/хв |
| Прохідне отвір шпинделя | 38 (дод. 44 мм) |
| Конус шпинделя | MT5 |
| Кількість інструменту | 6 |
| Спеціальний відріз для інструменту | 16x16 мм |
| Діаметр токарного патрона | 200 мм |
| Конус піноли задньої бабки | MT3 |
| Макс. пересування задньої бабки | 100 мм |
| Потужність двигуна | 3,7 кВт |
| Розміри | 1815 x 1300 x 1600 мм |
| Вага нетто | 1300 кг |
Стандартне обладнання:
- керування SINUMERIK 808D російською мовою
- сервоприводи фірми SIEMENS
- 6-позиційна револьверна головка
- ручний токарний 3-х кулачковий патрон
- комплект сировинних кулачків
- ручна задня бабка
- система охолодження
- система автоматичного змащування кульково-гвинтового механізму та направляючих
- галогенове освітлення 24 В
- інструкція з експлуатації
- сертифікат безпеки ЄС
Додаткове обладнання:
- доступні керування SINUMERIK 828, Fanuc, GSK
- рухомий люнет
- нерухомий люнет
- патрон гідравлічний
- гідравлічна задня бабка
- конвеєр для вивезення стружки
- тверді сходові кулачки
- ручки з муфтою
- пристрій для захоплення обробленої деталі
- пристрій для подачі заготівлі
- програмне забезпечення CAD/CAM
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 1300 |
| Габарити (ДхШхВ) | 1815 x 1300 x 1600 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


