Токарний верстат з ЧПК Cormak
Промисловий токарний верстат для різання з високою точністю, призначений для серійного та штучного виробництва.
Жорстка конструкція верстата та масивні загартовані та відшліфовані напрямні гарантують стабільність, точність токарної обробки та високу повторюваність обробки великогабаритних деталей.
Технічні характеристики Cormak 800x1000:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 6100 кг |
| Конус задньої бабки | МТ5 |
| Габаритні розміри | 4307 x 2040 x 1855 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 22-108.60-300.240-1200 об/хв |
| Потужність двигуна | 15 кВт |
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 1500 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 800 мм |
| Розмір інструмента | 32х32 мм |
| Кількість позицій у револьверній головці | 4 (опційно 6,8) |
| Прохідний отвір шпинделя | 104 мм (опційно 130 мм) |
| Швидкість переміщення по осі X Z | 420, 1350, 2850 мм |
| Прискорення подачі осі X Z | 4,8 м/хв |
Стандартне обладнання токарного верстата Cormak:
- SINUMERIK 808D control польською мовою;
- сервоприводи SIEMENS;
- 4-позиційна інструментальна головка;
- набір м'яких щелеп;
- ручна задня бабця;
- система охолодження;
- система автоматичного мастила шестерень та напрямних;
- галогенне освітлення 24 В;
- інструкція польською мовою;
- декларація відповідності CE.
Додаткове обладнання:
- доступні елементи керування SINUMERIK 828, FANUC, GSK;
- інструмент зонд;
- особливо м'які щелепи;
- тверді щелепи;
- ручки рукавів;
- захоплення для оброблених деталей;
- завантажувач;
- паровідділювач зсередини кабіни;
- використаний мастиловідділювач охолоджуючої рідини;
- власники інструментів;
- програмне забезпечення CAD/CAM.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 2550 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2750 х 1550 х 1900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


