Токарний верстат з ЧПК Cormak
Токарні верстати з ЧПК з плоскою станиною серії СКТ відрізняються високою продуктивністю при серійній та дрібносерійній обробці.
Ці пристрої також використовуються у дрібносерійному та штучному виробництві.
ЧПК, що використовується в цьому токарному верстаті, дозволяє спростити метод програмування.
Токарні верстати серії СКТ дозволяють робити точіння зовнішніх, внутрішніх та сферичних поверхонь, а також виконання різних типів різьблення.
Постійні цикли, що використовуються в управлінні для точіння канавок, точіння гладкості, точіння конуса, нарізування різьблення, врізання та контурної обробки. Вони значно спрощують програмування верстата та скорочують час обробки.
Технічні характеристики Cormak Ecoline 360x1000 з гідравлікою:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 1300 кг |
| Конус задньої бабки | МТ4 |
| Габаритні розміри | 1815 х 1300 х 1600 мм |
| ЧПК | Так |
| Швидкість обертання шпинделя | 0-2000 об/хв |
| Потужність двигуна | 3,7 кВт |
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 1000 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 360 мм |
| Розмір інструмента | 16 X 16 мм (варіант 20x20) |
| Кількість інструментів | 6 (варіант 8, 10) |
| Прохідний отвір шпинделя | 38 мм (варіант 47 мм) |
Керування SINUMERIK 808D
SINUMERIK 808D - це найновіша система управління, представлена на ринку компанією Siemens, розроблена для стандартних токарних та фрезерних верстатів.
Його конструктори, використовуючи 50-річний досвід компанії у створенні систем ЧПК та новітні рішення у галузі системної архітектури, компонентів та програмного забезпечення, наділили їх функціональними та технологічними можливостями, які раніше були доступні лише при керуванні верстатами з вищого сегменту.
SINUMERIK 808D є єдиною компактною панеллю, завдяки якій кількість необхідних з'єднань та інтерфейсів зведена до мінімуму.
Всі компоненти системи виконані відповідно до суворих вимог та стандартів якості, завдяки чому досягнуто високого ступеня захисту (IP65 з лицьового боку панелі) та можливості роботи навіть в агресивному середовищі.
Блок управління 808D відрізняється високим комфортом та простотою використання. Він оснащений клавіатурою з конфігурацією, призначеною для технологічних операцій, з механічними кнопками (які гарантують максимальну зручність при введенні даних), функціональними кнопками з мембранною структурою та програмованими кнопками.
Комплект постачання Cormak Ecoline:
- SINUMERIK 808D control польською мовою;
- сервоприводи SIEMENS;
- ручний токарний патрон;
- 6-позиційний власник інструменту;
- набір м'яких губок;
- гідравлічна задня бабця;
- система охолодження;
- система автоматичного мастила шестерень та напрямних;
- галогенне освітлення 24 В;
- інструкції польською мовою;
- декларація відповідності CE.
Додаткове обладнання:
- гідравлічний токарний патрон;
- 8- та 10-позиційний тримач інструменту;
- Декларація відповідності CE;
- 2 люнети;
- додаткові м'які щелепи;
- жорсткі щелепи;
- утримувачі інструмента;
- програмне забезпечення CAD/CAM.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 1300 |
| Габарити (ДхШхВ) | 1815 х 1300 х 1600 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


