Токарний верстат з ЧПК Cormak
Токарний верстат з ЧПК CK210 призначений для обробки деталей зі сталі, кольорових металів, дерева та пластмас. Машина ідеально доповнює виробничу лінію, розвантажує великі машини.
Токарний верстат відрізняється міцною конструкцією, що забезпечує точність обробки деталей. Шпиндель встановлений на професійних підшипниках, а живильники — на ходових гвинтах, що приводяться в дію кроковими двигунами.
Верстат обладнаний системою управління SINUMERIK808D.
Технічні характеристики Cormak CK210:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 160 кг |
| Конус задньої бабки | МТ4 |
| ЧПК | Так |
| Швидкість обертання шпинделя | 50-2250 об/хв |
| Потужність двигуна | 600 Вт |
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 700 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 280 мм |
| Кількість інструментів | 4 |
| Момент Z-ОСІ | 1,5 Нм |
| Момент ПО ОСІ X | 2 Нм |
| Подача осі X Z | 250-500 мм/хв |
| Подорож по осі X Z | 80-250 мм |
Керування SINUMERIK 808D
SINUMERIK 808D - це найновіша система управління, представлена на ринку компанією Siemens, розроблена для стандартних токарних та фрезерних верстатів.
Його конструктори, використовуючи 50-річний досвід компанії у створенні систем ЧПК та новітні рішення у галузі системної архітектури, компонентів та програмного забезпечення, наділили їх функціональними та технологічними можливостями, які раніше були доступні лише при керуванні верстатами з вищого сегменту.
SINUMERIK 808D є єдиною компактною панеллю, завдяки якій кількість необхідних з'єднань та інтерфейсів зведена до мінімуму.
Всі компоненти системи виконані відповідно до суворих вимог та стандартів якості, завдяки чому досягнуто високого ступеня захисту (IP65 з лицьового боку панелі) та можливості роботи навіть в агресивному середовищі.
Блок управління 808D відрізняється високим комфортом та простотою використання. Він оснащений клавіатурою з конфігурацією, призначеною для технологічних операцій, з механічними кнопками (які гарантують максимальну зручність при введенні даних), функціональними кнопками з мембранною структурою та програмованими кнопками.
Додаткове обладнання:
- Sinumerik 808D;
- 6-позиційний різцетримач
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 160 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


