Стрічкопильний верстат Cormak
Верстат призначений для різання в ручному режимі під кутами від 30º ліворуч до 60º вправо та для автоматичного різання під кутом від 0º до 45º праворуч.
Ручний режим дозволяє виконувати всі операції вручну з робочого столу верстата.
Автоматичний режим – після включення машини весь цикл різання, тобто. кріплення заготівлі, що розрізається в лещатах, переміщення заготівлі на певний розмір до ріжучої стрічки, опускання консолі, зворотний підйом консолі на необхідну висоту, відбувається без необхідності обслуговування оператора.
Параметри різання, такі як кількість різів, розмір подачі матеріалу, швидкість ріжучої стрічки, швидкість опускання консолі встановлюються на панелі керування. Автоматична зупинка верстата відбувається у разі завершення серії різання, зламання полотна або іншої несправності, виявленої системою керування верстата.
Консоль верстата виготовлена з литого чавуну. Привід ріжучого полотна заснований на двигуні, керованому інвертором, що забезпечує плавне регулювання у великому діапазоні швидкостей. Гідравлічний натяг полотна забезпечує отримання оптимальних умов роботи стрічки. У разі зламання полотна верстат зупиняється автоматично. Точне ведення полотна забезпечують напрямні, що складаються з підшипників, направляючих та вкладишів із твердих сплавів. Максимальні параметри різання та тривалий термін служби полотна забезпечує система СОР та щітка для чищення.
Швидкість подачі регулюється гідравлічним приводом із клапаном. Система швидкого подання дозволяє скоротити час різання окремих елементів.
Гідравлічна система подачі матеріалу забезпечує повністю автоматичний цикл роботи верстата. Контролер оснащений РК-дисплеєм. Максимальна довжина подачі матеріалу складає 500 мм, з точністю +/- 0,2 мм.
Панель управління – на окремому п'єдесталі.
Технічні характеристики Cormak S-200 RHA:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Тип верстата | Маятникова, гідравлічна подача |
| Швидкість пилки | Інвертор 0-90 м/хв |
| Кут різання | 30° вліво до 60° вправо |
| Тиски | Гідравлічні |
| Мінімальний діаметр різання (Ø) | Ø 5 мм |
| Мінімальна довжина матеріалу в лещатах | 30 мм |
| Розміри полотна | 27x0.9x2910 мм |
| Потужність | 4.1 кВт |
| Розміри (ДxШxВ) | 2250x1600x1600 мм |
| Вага | 1100 кг |
Особливості верстата:
Автоматичний стрічкопильний верстат CORMAK S-200RHA – це високоефективна машина для різання в автоматичному режимі стрижнів, труб та профілів, виготовлених зі сталі, чавуну та кольорових металів. Міцний корпус та міцна рама пили забезпечують чудову жорсткість, а також винятковий рівень стабільності під час процесу різання навіть найскладніших в обробці металів.
Комплект постачання:
- Вбудований гідроблок.
- Гідравлічний рух консолі (вгору-вниз) з плавним регулюванням.
- Положення зберігання консолі (консоль підіймається до певної висоти).
- Автоматичний режим під кутом 0° - 45°.
- Щітка очищення стрічки.
- Система охолодження.
- Біметалеве полотно.
- Декларація про відповідність РЄ.
- Інструкція.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 1100 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2250x1600х1600 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026