Стрічкопильний верстат Cormak
Міцний, надійний та сучасний напівавтоматичний стрічкопильний верстат призначений для різання металу. Оснащений автоматичним підйомом і опусканням рами. Рама верстата може повертатися від — 45° до + 60°. Незамінний верстат у кожному виробництві.
Верстат ідеально підходить для різання труб, профілів та твердих матеріалів. Різак CORMAK S-200R у стандартній комплектації оснащений автоматичним опусканням і підйомом стріли, а також регулятором висоти, що дозволяє підіймати стрілу на висоту, що відповідає матеріалу, що розрізається.
Завдяки автоматичному гідравлічному демпферу спрощено ручне керування верстатом для просування та затиску матеріалу, що розрізається, в лещатах. Кронштейн із цільного чавуну з витонченою, масивною та стабільною конструкцією забезпечує різцю S-200R виняткову жорсткість, що виражається у безвідмовній роботі та дуже високій точності різання.
Інновації та виробництво пилок "Cormak Premium Line", напівавтоматичних та автоматичних серій, відповідно до норм та стандартів, що відповідають сертифікатам ISO: 90001 та ISO: 140001, гарантує безпеку, якість та надійність продукції. Застосування двигунів серії «М3В» Компанія ABB, відома та шанована на світовому ринку, один зі світових лідерів, гарантує довгу та безвідмовну роботу.
Технічні характеристики Cormak S-200R:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | напівавтомат |
| Підйом і опускання рами | гідравлічний, з регулюванням плавного опускання |
| Швидкість стрічки | 36/70 мм/хв |
| Різання під кутом | ліворуч від 45° до 60° праворуч |
| Тиски | ручне |
| Мінімальний діаметр різання | Ø 5 мм |
| Мінімальна довжина різу в лещатах | 30 мм |
| Висота підстави | 780 мм |
| Розміри пили | 27x0,9x2910 мм |
| Потужність | 2,1 кВт |
| Габаритні розміри (ДxШxВ) | 1600x800x1400 мм |
| Вага | 530 кг |
Стандартне обладнання:
- Панель управління на окремому постаменті.
- Вбудований гідравлічний агрегат.
- Гідравлічне керування рухом рами (вгору-вниз) з можливістю регулювання плавного опускання.
- Функція пам'яті положення рами (повернення рами на вихідне положення після різання).
- Різання під кутом Л/П 45° - 0° - 45° - 60°.
- Щітки для чищення полотна.
- СОР
- Біметалеве полотно.
- Декларація відповідності ЄС.
- Інструкція.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 530.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 1600x800x1400 |
- Ціна: 296 680 ₴


Відправка з 02 травня 2026