Стрічкопильний верстат Cormak
Вертикальний верстат Cormak V - дуже потужний, надійний і сучасний стрічковопильний верстат для різання металу з автоматичним столом. Регульовані параметри, такі як швидкість пили, глибина різання та кут нахилу.
Технічні характеристики Cormak V-25/33/50:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | V-25/33/50 |
| Параметри різання | 250x330x500 мм |
| Швидкість пили | 18/40/70 м/хв |
| Розмір пили | 34x1.1x3080 мм |
| Потужність головного двигуна | 2.3 кВт |
| Потужність гідравліки верстата | 0.5 кВт |
| Потужність СОР | 0.075 кВт |
| Вага | 1100 кг |
| Розміри | 1100x1160x1860 мм |
Переваги вертикального верстата Cormak:
- Тип: Вертикальний стрічковий станок з автоматичним столом;
- Тиски: ручні;
- Зручна панель керування;
- Масивний чавунний стіл;
- Стіл із приводом вперед-назад.
Комплектація:
- Щітки для чищення;
- СОР;
- Біметалічна стрічкова пилка;
- декларація відповідності ЄС;
- інструкція — російська мова
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 1100.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 1100x1160x1860 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511 780 ₴


Відправка з 02 травня 2026