Шліфувальний верстат металу Cormak
Стрічково-шліфувальний верстат Cormak STU75 має ряд особливостей:
- проста та швидка зміна шліфувальних інструментів
- просте та швидке налаштування кута шліфування
- проста та швидка зміна шліфувальної стрічки
- швидка зміна положення головки у вертикальному та горизонтальному діапазоні.
Технічні характеристики Cormak STU75:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Швидкість стрічки | 29 м/с |
| Розмір ременя | 75 x 2000 мм |
| Напруга | 400 В |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Вага | 110 кг |
Обладнання:
- гумове колесо Ø200 мм
- інструмент з опорами ковзання та роликами 120 х 90 мм
- тиски для шліфування труб з регульованим кутом нахилу 0-30 °
- комплект роликів: 19; 21,3; 26,9; 33,7; 42,4; 48,3; 60,3 мм
- шліфувальна стрічка 75x2000 мм
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 960 ₴


Відправка з 02 травня 2026