Шліфувальний верстат металу Cormak
Універсальна стрічкова шліфувальна машина для грубого шліфування та полірування металу. Підходить для різних форм і матеріалів. Подрібнювач також стандартно оснащений патрубком для витяжки, що всмоктує. Розмір шліфувальної стрічки 150х2000 мм, двигун потужністю 4 кВт. Модель SM 150 додатково оснащена двома швидкостями стрічки 14,5 та 29 м/сек.
Технічні характеристики Cormak SM150:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність двигуна | 4 кВт, 400В |
| Вага | 95 кг |
| Тип верстата | Стрічковий |
| Швидкість руху пиляльної стрічки | 14,5 - 29 м/с |
| Розміри (Д x Ш x В) | 1100 х 650 х 980 мм |
| Площа контакту колеса (X Ш) | 200 х 150 мм |
| Площа шліфування | 150 x 575 мм |
| Розміри шліфувальної стрічки (Д x Ш) | 2000 x 150 мм |
| Швидкість стрічки | 14,5 - 29 м/с |
Особливості верстата:
- шліфувальний верстат з двома отворами для витяжки
- дві швидкості шліфування
- для шліфування поверхонь, кромок та кривих
- стабільна конструкція без вібрації
- швидка зміна кута нахилу стрічки
- високошвидкісна абразивна стрічка
- потужний двигун для відмінної якості шліфування
- велика шліфувальна поверхня
- система пружинного натягу забезпечує автоматичний натяг шліфувальної стрічки
- легке регулювання та заміна стрічки
У комплект входять 2 гумових колеса, щоб шліфувальна стрічка не ковзала.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 95 |
| Габарити (ДхШхВ) | 1100 х 650 х 980 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 630 ₴


Відправка з 02 травня 2026