Комбінований шліфувальний верстат Tugra Makina
Горизонтальний стрічковий шліфувальний верстат Tugra Makina HBG 58 дає можливість шліфувати внутрішні та зовнішні радіальні поверхні. Змінні оправки 3 різних діаметрів. Регульований робочий стіл. Шліфувальну стрічку можна легко замінити та відрегулювати. Висока швидкість стрічки. Безвібраційна робота. Комбінація абразивної стрічки та оправок дозволяє очищати матеріали для видалення задирок, полірування поверхні та лазерного різання.
Технічні характеристики Tugra Makina HBG 58:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр шліфувального ролика (Ø) | 16-90 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Швидкість шліфувальної стрічки | 15-30 м/с |
| Тип верстата | Стрічковий |
| Вага | 180 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1200x600x1150 мм |
| Потужність двигуна | 2.2 кВт, 380 В |
| Діаметр затискача труби (Ø) | 16-90 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tugra Makina |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 80 |
| Габарити (ДхШхВ) | 460x750x450 |
- Ціна: 101 820 ₴


Відправка з 02 травня 2026