Фрезерний верстат для дерева чотиристоронній бренду Stomana моделі 4FM 180/4
Чотирьохсторонній фризовий верстат призначений для одночасного оброблення на всіх чотирьох сторін деталі при виробництві елементів з дерев'яного матеріалу, а також для частково профілювання оброблюваної деталі.
Технічні характеристики чотиристороннього фрезерного верстата Stomana 4FM 180/4
| Довжина заготівлі | 350 мм |
| Ширина заготовки | 180 мм |
| Споживана потужність | 17.1 кВт |
| Максимальна швидкість подачі | 12 м/хв |
| Кількість шпинделів | 4 шт. |
| Кількість обертів холостого ходу | 6000 об/хв |
| Товщина заготовки | 105 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Стан | Нове |
| Настройки мережі | |
|---|---|
| Харчування | 380 В |
| Частота струму | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 990 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomana |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Stomana |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 990 |
| Сумісна людина | Вера Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 05 травня 2026