4-валковий згинальний верстат Isitan
4-валковий листогиб Isitan 4RHC 10-185 – це професійне обладнання для гнучкої обробки широких металевих листів. Ця модель здатна згинати листи шириною до 185 мм. 4 вали забезпечать якісні згини.
Технічні характеристики Isitan 4RHC 10-185:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Вага | 4250 кг |
| Робоча довжина | 2050 мм |
| Габаритні розміри | 4350х1150х1150 мм |
| Тип | гідравлічний |
| Швидкість згинання | 1,5-6,0 м/хв |
| Діаметр верхнього ролика | 160 мм |
| Діаметр нижнього ролика | 140 мм |
| Діаметр бічних роликів | 120 мм |
| Товщина з перепідгином | 3 мм |
| Товщина без прогинання | 4 мм |
Стандартне обладнання вальцювального верстата
- Захищений від навантаження
- Завдяки гідравлічній голівці, що відкривається, вигнута частина легко знімається.
- Дуже проста у використанні з рухомою мобільною панеллю управління
- Корпус зі зварної сталевої конструкції
- Вали з кованої або катаної сталі з індукційним загартуванням за стандартом SAE 1050 (CK 45).
- Відповідає нормам безпеки ЄС та має знак CE.
- Вали з гарячекатаної сталі SAE 1050 (CK 45)
- Він добре підходить для конічного згинання легкого листового металу, алюмінію або нержавіючих матеріалів.
- Нижній валок та бічні валки переміщуються гідравлічно.
- Всі вали рухаються електродвигуном і планетарним редуктором.
- За допомогою п'яти цифрових індикаторів положення кульок легко читається.
- Точний обжим з гальмом головного двигуна
- Високопрочні вали із сертифікованої сталі SAE 1050
Додаткове обладнання:
- Гідравлічні бічні упори для підтримки згинання великого діаметру
- Двошвидкісна робоча система
Область застосування:
- Корабельні;
- Бортове обладнання;
- Космос та авіація;
- Силоси;
- Будівництво;
- Оборонна промисловість;
- Сталева конструкція;
- Судини під тиском;
- Трубопроводи;
- Гірська справа, тунель, будівництво доріг;
- Бізнес-машини;
- Сільськогосподарська техніка;
- Енергетичний сектор;
- Урбанізація та транспорт.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isitan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 2500 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2800x1250x1170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026