Машина напівавтоматична для різання дров бренду Lumag моделі SSA500Z
Напівавтоматична машина для порізки та розколу дров Lumag SSA 500Z забезпечує оптимальне співвідношення ціна/якість.
За допомогою цієї машини можна легко та швидко розпиляти та розколоти стовбури дерев.
Якщо ви хочете швидко та зручно обробляти дрова - тоді цей професійний пристрій створено саме для вас.
Автоматичний спліттер Lumag SSA 500Z наводиться всування від ВОМ трактора, потужність двигуна якого повинна бути не менше 20 к.с., (він кріпиться також до триточкової гідравлічної системи трактора) таким чином деревина може бути розпиляна і розколота всього за кілька кроків.
Окрім потужного електродвигуна верстат оснащений ланцюговою пилкою, яка рухається не менш потужним двигуном.
Особливості обладнання для різання та розколу дров Lumag SSA500Z
- Довжина різання 61 см.
- Діаметр колод, що розколюються, 10-50 см.
- Обробка колод досить зручна на цьому верстаті, оскільки процес різання та розколу виконується за один прохід, а наявний у комплекті поставки хрестоподібний дільник розколює колоду на 4 частини із зусиллям у 20 тонн.
- Верстат Lumag SSA 500Z у своїй базовій комплектації має конвеєрну стрічку довжиною 3,2 м, яка транспортує розколоті шматки дерева безпосередньо в причіп або у певне місце.
- Пристрій може бути стійко розташований у будь-якому місці завдяки наявності регульованих ніжок.
- Для того, щоб дати вам перерву, верстат передбачає захист від перевантаження, що запобігає пошкодженню двигуна.
- Користувача від великих небезпечних частинок, що відлітають, захищає спеціальна захисна сітка.
- Обробка деревини досить проста та швидка, завдяки чому досягається продуктивність 5-8 м3 на годину.
Технічні характеристики напівавтоматичної машини для різання та розколу дров Lumag SSA500Z
| Вага | 610 кг |
| ЧПК | ні |
| Довжина шини | 55 см |
| Діаметр колоди | 10-50 см |
| Тип приводу | ВОМ |
| Конвеєрна стрічка | 3200х200х2200 мм |
| Потужність розколу | 20 т |
| Швидкість конвеєра | 0,5 м/с |
| Тип дровокола | горизонтальний |
| Ланцюг пили | C3621 000 0077 |
| Крок ланцюга | 0,375-1,5 мм |
| Мотор бензопили | гідравлічний |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид лісозаготівельного обладнання | дровоколи |
| Параметри маніпулятора | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 610 |
| Бренд | Lumag |
| Сумісна людина | Вера Ожух |
| Стан | Нове |
- Ціна: 355 050 ₴




Відправка з 16 травня 2026