Триосні обробні центри з ЧПУ серії AES Extreme створені для забезпечення високої продуктивності та міцної конструкції. Extreme забезпечує найвищий рівень оптимізації часу та ресурсів завдяки спеціальній структурі, розробленій для додатків із вкладенням. Extreme може проводити високорівневу обробку із міцною структурою корпусу, зубчастою рейкою та шестернями для високої швидкості та позиціонування. За допомогою розточувального блоку, який входить до стандартної комплектації верстата, можна легко виконувати вертикальні, горизонтальні та канавкові роботи.
Характеристики фрезерного верстата:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Робочі розміри | 2100 x 2800 мм |
| ППУ | Так |
| Вага | 6350 кг |
| Встановлена потужність, кВт | 40 кВт |
| Програма керування | Alphacam Essential 2D |
| Робочий стіл | алюмінієвий |
| Двигун шпинделя | HSK F 63 |
| Розміри агрегату | 3857x10280 мм |
| Продуктивність вакуумного насоса | 250 м³/год |
| Зміщення інструмента | автоматичне |
Переваги верстата AES:
- Незмінно висока продуктивність у безперервній виробничій експлуатації;
- Популярні та гнучкі комплектації;
- Масивна конструкція з високоякісними компонентами;
- Висока технологічність та програмна оснащеність;
- Абсолютна інженерна точність;
- Виконання «преміум» класу;
- Сучасний визнаний дизайн;
- Європейська якість;
- Максимальна продуктивність;
- Першокласне обслуговування в процесі експлуатації обладнання;
- Гарантована якість присадки;
- Програмне забезпечення та верстати AES;
- Гнучкі фінансові рішення;
- Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
- Сумісний з популярними програмами моделювання меблів.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AES |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


