Промисловий універсальний фрезерний верстат з ЧПК бренду Cormak C1325 Premium
Верстат призначений для високоякісного фрезерування та гравірування поверхонь як плоских заготовок (2D розкрій, 3D фрезерування) так і радіусних деталей (4D обробка).
Технічні характеристики фрезерного верстата Cormak C1325 Premium
| Напруга | 400 В |
|---|---|
| Вага | 1080 кг |
| Висота столу | 715 мм |
| Шпіндель | 5.5 кВт |
| Швидкість шпинделя | 18000 об/хв |
| Максимальна висота шпинделя | 350 мм |
| Розміри машини | 2100 х 3100 х 2200 мм |
| Вакуумний насос | 5.5 кВт |
| Тиск | 440 бар |
| Робоча область | 1300x2500 мм |
Види оброблюваних матеріалів
Деревина будь-яких порід, композитні матеріали (ДСП, ДВП, МДФ, фанера і т.д.), «Dibond», «Alucobond», будь-які полістироли (у тому числі ПВХ і полістироли з полікарбонатом), гетинакс, штучний камінь, акрилове скло та оргскло, модельний пластик тощо.
Область застосування фрезерного верстата Cormak C1325 Premium
- Меблеве виробництво. Прості та складні фасади (у тому числі з художнім різьбленням на радіусних фасадах), складні накладки на меблі, елементи ексклюзивних меблів та інтер'єрів;
- Оздоблення інтер'єрів. Елементи камінів та більярдних столів, барельєфи, канделябри, сходи, плінтуси та багато іншого, все це з різьбленням будь-який;
- Ексклюзивні вироби. Рами для дзеркал, панно, зображення та скульптури людей і тварин, сувенірна продукція, шкатулки, письмові набори, об'ємні логотипи, годинники, приклади зброї та ложа, музичні інструменти;
- Оздоблення екстер'єрів. Фігурні лиштви на вікна та двері з різьбленням наскрізь. Декоративні елементи для прикраси дерев'яних будинків, лазень та ресторанів;
- Модельне виробництво. Виготовляє майстер моделей, ливарних моделей, прототипів виробів, форм для вакуумного формування, штампів та кліше з різних типів матеріалів, у тому числі алюмінію, модельних плит та композитних матеріалів.
- Виробництво авторських дверей. Виготовлення фільонок, у тому числі ексклюзивних з глибоким художнім різьбленням. Інкрустація дверей вставками із цінних порід дерева, тощо
- Реклама. Створення об'ємних виробів із пластиків, ПВХ, акрилу та інших матеріалів. Вирізка букв, логотипів, підставок, емблем тощо
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Бренд | Cormak |
| Вага | 1080 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2100 х 3100 х 2200 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711 220 ₴









Відправка з 03 травня 2026