Трубозгинальний верстат бренду Karmak моделі DB36
Згинач арматури, прутків, дроту та плоских прутків. Ідеально підходить для згинання як арматурних стремен, так і різних арматурних ферм з гладкого та ребристого дроту. Завдяки використанню відповідних інструментів можна гнути елементи для художньої ковальства, які використовуються, наприклад, у виробництві воріт, огорож, балюстрад і т.д. Зварна сталева рама та робочий стіл забезпечують стабільну роботу навіть у складних умовах. Машина має два режими роботи: автоматичний та ручний.
Технічні характеристики верстата для згинання арматури Karmak DB36
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 350 кг |
| Габаритні розміри | 900х800х1100 мм |
| Редуктор | 9 об/хв |
| Арматура | Ø7 мм – Ø36 мм |
Комплектація:
- 1 набір інструментів
- Ніжна педаль
- 45 – 90 – 180 (або будь-який градус між 0 – 360) градусів перемикач вибору
- Автоматичний або ручний режим роботи
- Всі інструменти виготовлені із спеціальної сталі та піддані індукційному гартуванню.
- Програмування за допомогою ПЛК Telemecanique
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Karmak Karbend |
| Вага | 350 |
| Габарити (ДхШхВ) | 900х800х1100 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: 363 340 ₴



Відправка з 02 травня 2026