Верстат для згинання труб Sanco дорнового типу
Автоматичний дорновий трубогиб Sanco SB-65CNC є високоточним обладнанням, розробленим для згинання труб і профілів з використанням комп'ютерного керування (CNC). Цей інноваційний верстат призначений для ефективного та точного формування вигинів у металевих трубах, забезпечуючи високу продуктивність та якість кінцевого продукту.
Технічні характеристики верстата Sanco SB-65CNC:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Максимальний кут згину | 190° |
| Швидкість подачі | 200-700 мм/с |
| Швидкість обертання | 25-180°/с |
| Максимальний діаметр труби | 65 мм |
| Швидкість згинання | 20-35 °/с |
| Максимальна товщина труби | 4 мм |
| Точність вигину | ± 0,1° |
| Точність обертання | ± 0,1° |
Особливості:
- Висока точність вигину.
- Гідравлічне переміщення оправки.
- Сенсорна панель керування з можливістю встановлення англійської мови.
- Вентиляторна система охолодження.
- Можливе згинання квадратних і круглих труб, профілів та прутка.
- Підсвічування робочої зони.
- Автоматична система подачі СОР
- Вхідні дані Y, B, C або X, Y, Z.
Додаткові опції:
- Захисний кожух.
- Опційний вибір PLC-контролера з інстальованою ОС Windows XP.
- Опціональна масляна/водяна система охолодження.
- Опційна модель верстата з гідравлічним приводом.
- Радіус вигину 1.0XD.
- Робот, що спрощує процес навантаження та розвантаження.
- Інфрачервоний сигнальний пристрій.
- Промисловий ПК з функцією відображення дзеркального та реверсивного
- зображення та 3D показ труби.
- 3D-моделювання вигину та читання CAD-файлів.
- Можливість підключення трикоординатного вимірювального пристрою.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanco |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 773 660 ₴


Відправка з 02 травня 2026