Верстат для згинання труб з ЧПК Sanco дорнового типу
Дорновий трубогиб Sanco SB-38CNC є високоточним обладнанням, розробленим для згинання труб і профілів з використанням комп'ютерного управління (CNC). Цей інноваційний верстат призначений для ефективного та точного формування вигинів у металевих трубах, забезпечуючи високу продуктивність та якість кінцевого продукту.
Технічні характеристики верстата Sanco SB-38CNC:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Максимальний кут згину | 190˚ |
| Вага | 3500 кг |
| Габаритні розміри | 4550х1300х1350 мм |
| Система охолодження двигуна | Вентилятор або водяний |
| Ємність масляного бака | 19 л |
| Максимальний діаметр труби | 38 мм |
| Максимальна товщина стінки | Низковуглецева сталь – 3 мм; Кольоровий метал – 4 мм; Нержавіюча сталь – 1,5 мм |
| Швидкість згинання | 30-150 ˚/сек |
| Об'єм бака гідравліки | 65 л |
| Максимальний радіус вигину | 250 (до 400 опційно) |
| Робоча довжина дорну | 1600 (до 4000 опційно) |
| Вісь "С" - згинання | Гідравліка |
| Вісь "X" - подача | Сервопривід; Двигун - 1 кВт |
| Вісь "В" - обертання | Сервопривід; Двигун – 0,75 кВт |
| Рух матриці під тиском | Гідравліка |
| Рух дорну | Гідравліка |
Особливості та переваги:
- Master Center (програмне забезпечення): спеціальна програма, розроблена SANCO.
- 10” або 15” кольоровий LCD-дисплей із сенсорним керуванням.
- Керування функцією двостороннього перетворення між координатами XYZ та робочою нульовою точкою YBC
- Програмований інтерфейс для одночасного руху до 3 рухів (Y+B+C).
- Незалежно програмовані швидкості по осях Y та B. Можна регулювати від 0~9 передач.
- Компенсація зворотного ходу пружини труби.
- Комбіновано вдосконалене ЧПК керування приводною системою, визначення нульової точки тепер автоматично при запуску машини.
- З метричними та дюймовими налаштуваннями.
- Компенсація прогинання труб назад
- В автоматичному режимі аварійна зупинка не перериває програму.
- Автоматичне позиціонування осі Y в автоматичному режимі для забезпечення якості заготівель.
- Пристрій посилення тиску матриці
- Ніжна педаль циклу Start-E-Stop.
- Система охолодження забезпечує стабільну роботу машини.
- Електроспоживання – 380 В/3 Ф/50 Гц;
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanco |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 3500 |
| Габарити (ДхШхВ) | 4550х1300х1350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 710 ₴


Відправка з 02 травня 2026