Культиватор стерневий Green Grubber українського виробництва
Стерневий культиватор із шириною захвату 5 м, кількість лап 21 шт., агрегатується з тракторами потужністю не менше 110 к.с., тип навісний
Призначення:
- призначений для міжрядної обробки будь-яких культур: зернових, просапних бобових, овочів тощо;
- бореться з одно- та багаторічними бур'янами, стійкими до ґрунтових гербіцидів;
- руйнує ґрунтову кірку, розпушує поверхню поля, створює шар, що мульчує, на поверхні ґрунту для збереження вологи;
- покращує водопроникність та якість повітряного режиму ґрунту;
- активізує мікробіологічні процеси у ґрунті;
- вносить добрива в ґрунт;
- зона роботи легкі, середні, важкі ґрунти;
- найбільш ефективно використовувати культиватор просапної відразу після дощу;
- глибина обробки залежить від термінів проведення, фази розвитку культур та вологості ґрунту.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип культиватора | Стерневий, навісний, гідравлічного складання |
| Ширина робоча | 5.02 м |
| Транспортна висота | 2.65 м |
| Транспортна довжина | 3.72 м |
| Транспортна ширина | 3.0 м |
| Вага | 1880 кг |
| Загальна кількість робочих органів/рядів | 21 шт. / 3 ряди |
| Кількість лап 270 мм | 7 шт. / 1 ряд |
| Кількість лап 330 мм | 4 шт. / 2 ряди |
| Діаметр прутка по пружинному бору | 10 мм |
| Отвір між прутками на боронах | 66 мм |
| Кількість опорно-рухового апарату | 4 шт. |
| Розмір опорного колеса | 20.5X8.0-10 10PR |
| Тип навішування | 3-х точкова |
| Категорія навішування | 2, 3н, 3 |
| Агрегатування з трактором | Від 110 к.с. |
| Максимальна глибина обробки ґрунту | 150 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 000 ₴


Відправка з 01 травня 2026