
Катки ущільнювальні трубчасті на культиватор John Deere 1010 з трирядною пружинною бороною
134 500 ₴
- Під замовлення
Відправка з 04 травня 2026Комплект катків трубчастих і трирядної пружинної борони для культиватора John Deere 1010 з шириною захоплення 8 м
Всі катки комплектуються універсальними кронштейнами для кріплення до різних видів рам, що дозволяє експлуатувати катки з різними ґрунтообробними агрегатами (культиваторами, боронами тощо)
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вигляд катка | Трубчастий |
| Тип катка | Одинарний |
| Ребра на катках | Круглий переріз |
| Розташування ребер на барабані | Пряме |
| Форма ребер | Труба |
| Кількість ребер барабана | 8 шт. |
| Розміри ребра | 40х6 мм |
| Діаметр барабана | Стандартне 320 мм (за бажанням клієнта будь-який розмір) |
| Підшипники | SKF розмір 209 |
| Робоча ширина котків | 4 ковзанки по 2 м |
| Кронштейн | Власного виробництва (великий) |
| Глибина обробки катком | 3-5 см |
| Кількість рядів пружин | 3 |
| Діаметр пружини | 12 мм |
| Крок пружини | 102 мм |
| Кількість положень кута атаки | 4 |
| Зусилля на пружину | До 50 кг |
| Глибина обробки пружиною | 2-8 см |
Катки використовують для проведення до та післяпосівного прикочування ґрунту при вирощуванні озимого ріпаку, люцерни та зернових культур.
Для передпосівної підготовки ґрунту до сівби польових культур (особливо дрібнонасінних) ефективно використовувати ковзанки, які встановлюють на ґрунтообробних агрегатах за їхніми робочими органами.
Вони призначені для вирівнювання поверхні поля, подрібнення грудок та ущільнення ґрунту. Ребра на катках можуть бути круглою, прямокутною та хвилястою форми. Прямокутні пластини бувають з вирізами та зубчасті.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: 134 500 ₴

