Шпорчастий каток для глибокорозпушувача шириною захоплення 2 метри
Ковзанка застосовується для розпушування, подрібнення верхніх шарів ґрунту, створює додаткові дренажні отвори для більш ефективного накопичення вологи, а також відбувається ефективна аерація ґрунту.
Особливості конструкції 2-метрового шпорчастого катка:
- вага 120 кг створює великий тиск на ґрунт тим самим підвищуючи проникну здатність
- симетричне розташування ножів зменшує навантаження на навішування трактора
- якісні підшипникові вузли фірми SKF розміром 209 з додатковим захисним ковпачком
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Ширина катка | 2 метри |
| Діаметр барабана | 400 мм |
| Довжина зуба | 130 мм |
| Товщина зуба | 12 мм |
| Вага | 120 кг |
Купити каток ущільнювальний для глибокорозпушувача у Гідролідері — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії та допомогу у виборі техніки, яка працює на результат.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн, зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 000 ₴


Відправка з 04 травня 2026