Грувально-фрезерний верстат з ЧПК моделі F1313 Pro
F1313 Pro це високопродуктивний фрезерний верстат з числовим програмним управлінням і робочим полем 1300x1300x250 мм.
Відмінною особливістю цього фрезерного верстата по дереву та м'яким металам є зубчаста рейка по осях X та Y, що забезпечує значну швидкість переміщення для столів такого розміру. Продуктивність, точність та потужний шпиндель робить цей фрезерний верстат з чпу універсальним інструментом у будь-якій майстерні з виготовлення рекламних виробів, меблів, сувенірів тощо.
Вже в базовій комплектації на верстаті використовується потужний шпиндель на 3000Вт, квадратні напрямні Hiwin HGR20, автомастило направляючих, стіл для вакуумного та механічного притиску заготовки, DSP-пульт Richauto A11 та ряд інших покращень.
Технічні характеристики фрезерно-гравіювального верстата з ЧПК F1313 Pro
| Модель | F1313 |
| Станина | цільнозварна, з товстостінних труб |
| Робоче поле | 1300*1300 мм |
| Хід осі Z | 250 мм |
| Потужність шпинделя | 3,5 кВт |
| Частота обертів шпинделя | 0-18000 об/хв |
| Охолодження шпинделя | повітряне/водяне |
| Тип цанги | ER20 |
| Максимальний діаметр хвостовика інструменту | 13 мм |
| Максимальна швидкість холостого ходу | 0-25000 мм/хв |
| Максимальна робоча швидкість | 0-20000 мм/хв |
| Напрямні | Hiwin HGR20 |
| Тип передачі | Козузуба рейка М1,25 |
| Концеві датчики | Omron |
| Система керування | Richauto A11 з виносною шафою управління |
| Точність позиціонування | ±0,05 мм |
| Двигуна | крокові, 86HS118-5004A 5А 1.8°, 67 кг/с |
| Драйвер | Leadshine DMA860D |
| Робоча поверхня | Вакуумний стіл + механічний притиск |
| Програмне забезпечення | Type3, Power Mill, ArtCam |
| Підтримуваний формат файлів | G-код |
| Оброблювані матеріали | Дерево, пластики, м'які метали, інші матеріали |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Загальна споживана потужність | до 4 кВт |
| Габарити верстата | 1800*2100*1700 мм |
| Вага | ~900 кг |
Особливості фрезерно-гравіювального верстата з ЧПК F1313 Pro
- Надійна конструкція. Верстати серії PRO виготовляються із високоякісного профільного металопрокату завтовшки до 8 мм. За рахунок цього станина виходить жорсткою та міцною, що мінімізує її деформацію у процесі роботи.
- Обробка посадкових місць. Верстати серії PRO виготовляються із високоякісного профільного металопрокату завтовшки до 8 мм. За рахунок цього станина виходить жорсткою та міцною, що мінімізує її деформацію у процесі роботи.
- Високоточні напрямні Hiwin. Вже в базовій комплектації верстати серії PRO оснащуються рейковими направляючими Hiwin HGR20. Супер-вантажопідйомні профільні рейкові направляючі серії HG, що мають чотири замкнуті ряди кульок, на 30% перевершують аналогічну продукцію по вантажопідйомності та жорсткості завдяки оптимізованому напівкруглому профілю. Оптимізована конструкція механізму обертання кульок забезпечує системі плавний хід.
- Вакуумний та механічний притиск заготовки. У базовій комплектації верстат оснащений вакуумним притиском матеріалу, що є системою трубопроводів, розподільчих кранів і вакуумних каналів на робочій поверхні столу. Вакуумним насосом верстат комплектується опціонально. Продуктивність вакуумного насоса підбирається за допомогою наших технічних фахівців згідно з вимогами, що пред'являються до сили фіксації матеріалу. Для механічної фіксації матеріалу на робочому столі передбачені пази для встановлення струбцин.
- Автомастило напрямних (опція). Опціонально, для швидкого та зручного обслуговування лінійних підшипників та гайок ШВП, що потребують регулярного мастила, застосовується автоматична централізована система мастила напрямних та ШВП.
Комплектація
- Верстат зі скринькою управління
- Насадка для системи аспірації в комплекті
- Набір із 13 цанг
- Набір ключів для гайки шпинделя
- Вакуумний шнур
- Інструкція на верстат та систему ЧПК
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фрезерно-гравірувальний верстат |
| ЧПУ | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 |
| Габарити (ДхШхВ) | 1800х2100х1700 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 01 травня 2026