Фрезерний верстат з ЧПК моделі F1515
Верстат з ЧПК F1515 призначений для обробки таких матеріалів як, пластик, двошаровий пластик, оргскло, акрил, дерево, таблички, моделі, прототипи та ін. , можливість встановлення осі обертання для 3,5D обробки, відмінне співвідношення ціни та якості.
Станина та деталі верстата виготовлені з металу, зварна конструкція гарантує жорсткість верстата та відсутність вібрації при силовій обробці, що гарантує високу точність переміщення та позиціонування. Пересування трьома осями проводиться каретками по лінійних рейкових напрямних HiWin (Німеччина), напрямні встановлені на станині верстата за допомогою перевірочних лінійок нульового класу.
Технічні характеристики фрезера з ЧПК F1515
| Модель | F1515 |
| Розміри зони обробки X та Y, найбільші, мм | 1550 х 1550 |
| Станина | ціліснозварювальна |
| Шпіндель | HQD 2,2 КВт, до 24000 об/хв (повітряне/водяне охолодження) |
| Швидкість холостого ходу | до 15 м/хв |
| Швидкість робочого ходу | до 10 м/хв |
| Напрямні | Hiwin HGR15 |
| Тип передачі | Зубчаста рейка(осі Y, X), ШВП (вісь Z) |
| Концеві датчики | Індуктивні, Omron |
| Точність позиціонування | ±0,05 мм |
| Двигуна | крокові, 86HS78-4204A 5А 1.8°, |
| Драйвер крокового двигуна | Leadshine DM556 |
| Робоча поверхня | Калібрований МДФ + алюмінієвий Т-паз для механічного притиску |
| Підтримуваний формат файлів | G-код (.nc, .cnc, .tap, .txt) |
| Оброблювані матеріали | дерево, пластики, м'які метали |
| Напруга | 220 В ±5% |
| Загальна потужність | до 3 кВт |
| Габарити | 1800*1800*1700 мм |
| Вага | ~350 кг |
Завдяки високоточним механізмам гарантується:
- Висока швидкість переміщення – до 15 м/хв.
- Точність переміщення – до 0.025 мм. (25 мкм.)
- Точність повторюваності – до 0,10 мм. (100 мкм.)
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 |
| Габарити (ДхШхВ) | 1800х1800х1700 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Тип верстата | Фрезерно-гравіювальний верстат |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 06 травня 2026