Фрезерний верстат з ЧПУ Robland BM 3000
Фрезерний верстат з ЧПУ Robland BM 3000 призначений для свердління отворів під фурнітуру, елементи кріплення, петлі, шканти, стяжки і т.д. у деталях меблевого виробництва. Верстат має 3 керовані осі, свердлильну голову з 4-ма патронами і вбудованим пиляльним диском для пазування, інтерфейс російською мовою. Свердлильна голова переміщається по осі А на 360°, дозволяє здійснювати свердління отворів у пласті та торці панелей, свердління отворів під петлі. Верстат має нижнє захват для фіксації заготівлі.
Характеристики фрезерного верстата Robland BM 3000:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Напруга | Не вказано |
| Вага | 550 кг |
| Тип верстата | Фрезерно-гравіювальний верстат |
| ППУ | Так |
| Y-вісь | 750 мм |
| Висота заготовки (хв. - макс.) | 120 - 900 мм |
| Голова | З 4-ма інтегрованими ручками та пили |
| Рухи голови | 20 м/хв |
| Довжина заготовки (хв. - макс.) | 300 - 3000 мм |
| Макс. глибина канавки | 10 мм |
| Макс. - хв. діаметр просвердлених отворів | 3 мм - 35 мм |
| Вісь Z | Макс. товщина 30 мм |
| Пила | Працює на Х - осі |
| Товщина заготовки (хв. - макс.) | 12 - 30 мм |
| Х-вісь | Необмежена, 3000 мм рекомендується |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Бренд | Robland |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


