Фрезерний верстат з ЧПУ AES FLEXA PRO 2136
AES FLEXA PRO SERIES - це 3-осьовий обробний центр з ЧПУ, призначений для виробництва модульної зі швидким, практичним та надійним керуванням. Серія FLEXA PRO забезпечує оптимізацію часу на найвищому рівні та розроблена спеціально для виробництва модульних меблів. Серія Flexa Pro може обробляти такі матеріали, як дерево, пластик, алюміній, ПВХ, алюкобонд і т.д. З додатковими опціями може проводити обробку петель та дверних замків.
Характеристики фрезерного верстата AES FLEXA PRO 2136:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Шпіндель | HSK F63 - HITECO |
| Робочі розміри | 2100 x 3600 мм |
| ППУ | Так |
| Вага | 4200 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 4750 х 2750 х 2260 мм |
| Потужність шпинделя | 8 - 10 кВт |
| Вакуумний насос | EUROVAC |
| Програма керування | Alphacam Essential 2D |
| Інструментальний магазин | 12 шт |
| Продуктивність вакуумного насоса | 250 м³/година |
| Система охолодження | Повітряна |
| Автозаміна інструмента | Лінійна |
| Розміри встановлення | 3750x6100 мм |
| Система мастила | Централізована ручна |
| Швидкість обертання шпинделя (X - Y - Z) | 70 - 70 - 20 м/хв |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Бренд | AES |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


