Фрезерний верстат з ЧПУ AES RAPTOR ULTRA LINE 2132
Raptor Ultra пропонує високорівневі рішення для вашого розкрою та свердління завдяки своїй міцній конструкції та вдосконаленій конфігурації. Завдяки своїй структурі, що дозволяє виконувати різні операції на одній машині, вона забезпечує гнучке виробництво. Завдяки повністю автоматичній виробничій лінії машина може автоматично завантажувати та вивантажувати матеріали. Можна обробляти різні типи матеріалів, такі як дерево, пластик, алюкобонд, алюміній, композит та подібні матеріали.
Характеристики фрезерного верстата AES RAPTOR ULTRA LINE 2132:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Робочі розміри | 2100 x 3200 мм |
| ППУ | Так |
| Вага | 5600 кг + 1900 кг |
| Встановлена потужність, кВт | 40 кВт. |
| Програма керування | Alphacam Essential 2D |
| Двигун шпинделя | HSK F 63 |
| Розміри встановлення | 3885x12487 мм |
| Продуктивність вакуумного насоса | 250 м³/година |
| Росточний блок | 10 вертикальних свердлів |
| Швидкість по осях X - Y - Z | 90 - 90 - 20 м/хв |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Бренд | AES |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


