
Однолінійна машина İskom Makina HR для упаковки силосу, м'якоті та дрібно нарізаного корму
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 01 травня 2026Машина однолінійна для упаковки силосу, м'якоті та дрібно нарізаного корму бренду İskom Makina HR
Односистемна машина є машиною для пакування силосу, м'якоті та дрібно нарізаного корму, яка працює з одним рядом, одним зважуванням та одним пресом.
Машина є вакуумною і має додаткові системи склеювання та виробництва затискачів.
Висота конвеєрної стрічки, яка є пристроєм нашої машини, регулюється на 30 см, і використовуються мішки бажаної висоти від 80 см до 110 см. Дана конструкція являє собою пересувну і комбіновану машину і має одноточковий привід трактора. >
Машина управляється із зручної РК-панелі з меню. Має швидку установку та налаштування за допомогою готових монтажних аксесуарів.
Технічні характеристики лінії упаковки силосу, м'якоті та дрібно нарізаного корму İskom Makina HR
| Завантажувальний бункер конвеєра | 5 метрів |
| Заповнення горла | стандарт |
| Ваги | Loasell |
| Клейка стрічка | 50х300 см |
| Вакуумний аспіратор | 1,3 кВт |
| Прес для стиснення | 400 кг |
| Склеювання щелепи | 70 см |
| Компресор | 150 коней |
| Колесо | 2 шт |
| Довжина | 9.30 м |
| Висота | 3.30 м |
| Ширина | 2.50 м |
| Допуск зважування | +/-2% |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | İskom Makina HR |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Вера Ожух |
| Стан | Нове |
- Ціна: Ціну уточнюйте



