
Упаковальна машина компактна Iskom Makina HR для силосу, м'якоті та дрібно нарізаного корму
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 01 травня 2026Машина для пакування силосу, м'якоті та дрібно нарізаного корму бренду İskom Makina HR
Компактна системна машина є однорядною машиною з одним зважуванням і одним пресом для пакування силосу, м'якоті та дрібно подрібненого корму.
Подаючий бункер можна відкривати та закривати за допомогою гідравлічної системи.
Висота конвеєрної стрічки, яка є пристроєм машини, регулюється на 30 см, і можна використовувати пакети бажаної висоти від 80 см до 110 см. Дана конструкція є пересувною та комбінованою машиною і має одноточковий привід трактора.
Машина управляється з РК-панелі за допомогою корисного меню. Має швидке встановлення та налаштування за допомогою готових монтажних аксесуарів.
Технічні характеристики пакувальної машини компактної Iskom Makina HR для силосу, м'якоті та дрібно нарізаного корму
| Завантажувальний бункер з конвеєром 1 | 2x2,5 млн. тонн |
| Завантажувальний бункер з конвеєром 2 | 4 метри |
| Заповнення горла | стандарт |
| Ваги | Loasell |
| Клейка стрічка | 50х3,5 см |
| Вакуумний аспіратор | 1,3 кВт |
| Прес для стиснення | 400 кг |
| Склеювання губки | 700 см |
| Компресор | 400 коней |
| Колесо | 2 шт |
| Довжина | 10,50 м |
| Висота | 3,50 м |
| Ширина | 2,50 м |
| Потрібна потужність | 16кВт |
| Допуск зважування | +/- 2% |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | İskom Makina HR |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Вера Ожух |
| Стан | Нове |
- Ціна: Ціну уточнюйте



