Гідравлічний підкузовний циліндр Hyva UME 191-5-3500-K345-60-3/4"-H65-HC (хромований)
Гідравлічні підкузовні середні циліндри серії UME з вухом є одним з найновіших продуктів компанії Hyva, розроблених для самоскидів з двостороннім та тристороннім розвантаженням. Вони застосовуються в основному в малих та середніх вантажівках з двома та трьома осями. Компактна конструкція циліндра дозволяє встановлювати його як на шасі, так і на причепі. Цей гідроциліндр з діаметром 191 мм та 5 штоками здатний підіймати до 40 тонн, досягаючи загального ходу 3500 мм. Серед його переваг, зокрема, слід відзначити високу якість і довговічність.
Циліндр легкий, використовує менше масла, що дозволяє швидше підіймати та опускати кузов, і він міцний і не потребує обслуговування. Перекидальна маса розрахована на 220 бар. Елементи кріплення необхідно замовляти окремо.
Характеристики гідроциліндра UME 191-5-3500-K345-60-3/4"-H65-HC (71437911)
| Артикул | 71437911 |
| Опис | UME 191-5-3500-K345-60-3/4"-H65-HC |
| Ефективний діаметр | 191 мм |
| Кількість штоків | 5 |
| Загальний хід (включаючи висування) | 3500 мм |
| Вантажопідйомність | 28-40 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 220 бар |
| Робочий обсяг | 63,8 л |
| Загальний обсяг | 68,5 л |
| Максимальна витрата насоса | 143 л/хв |
| Вага | 184 кг |
| Хромування (HC) | Так |
| Впуск масла | 3/4˝ BSP |
Цей циліндр є лише підйомним пристроєм і не може використовуватися як елемент конструкції або піддаватися бічному навантаженню. Бічне навантаження і/або погане вирівнювання можуть призвести до протікання балона. Тому Hyva настійно рекомендує використовувати підставку, навіть у випадках, коли циліндр нахиляється тільки назад або в бік. Циліндр фарбований у чорний колір RAL9005. Підходящі гідравлічні оливи див. у специфікації OIL-0011. Детальні відомості про доступні кронштейни і люльки див. у специфікації 015BRA07. Детальні розрахунки можна виконати за допомогою програми HYVA Tipper. Зусилля циліндра на першій ступені (за даними програми HYVA Tipper) не повинно перевищувати максимально допустиме (див. специфікації вище).
Hyva займає лідируюче положення на світовому ринку виробництва фронтальних гідроциліндрів, пропонуючи широкий асортимент циліндрів з вантажопідйомністю від 5 до 100 тонн і індивідуальними підходами до рішень. Гідроциліндри Hyva, використовувані в телескопічних конструкціях для задніх самоскидів та самоскидних причепів, відрізняються високою надійністю в будь-яких умовах експлуатації, довговічністю та привабливим співвідношенням ціни та якості. Завдяки збільшеній вантажопідйомності та тривалим інтервалам технічного обслуговування, що призводить до збільшення часу роботи, гідроциліндри Hyva також являють собою екологічно чисті рішення зі зменшеним споживанням масла та пального.
HYDROLIDER — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні!
Світова якість. Український сервіс.
HYVA — це гідравліка, якій довіряють у 130 країнах світу. Мільйони вантажівок на дорогах світу вже працюють з компонентами HYVA — і не випадково.
Що таке справжня якість HYVA?
- Міжнародна сертифікація: ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949 — гарантія відповідності найвищим стандартам якості, екологічності та безпеки.
- Суперзносостійкість: гідроциліндри зі сталевими корпусами та твердохромованими штоками витримують найекстремальніші навантаження.
- Ресурс понад 20 000 циклів — без втрати потужності й продуктивності.
- 100% контроль на заводі: перевірка тиском, герметичністю, а також тестування на морозо-, вібро- та корозійну стійкість.
- Температурний діапазон роботи: від -40°C до +80°C — стабільність у будь-яких умовах.
- Довіра гігантів автопрому: HYVA — вибір Mercedes-Benz, Volvo, Scania, MAN.
HYVA — це стандарт гідравліки.
HYDROLIDER — ваша гарантія справжнього HYVA в Україні.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Підкузовний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71437951 |
| Вага (кг) | 184 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вантажність_текстове поле | 28-40 |
| Тиск (бар) | 220 |
| Кількість штоків | 5 |
| Максимальна вантажність (т) | 40 |
| Об'єм (л) | 63.8000 |
| Тип обладнання | Гідроциліндри |
- Ціна: 64 020 ₴



