Міні-кран Jekko зі швидкістю обертання 1,2 об/хв. SPX328
Міні кран створений для того, щоб розширити межі можливого. Ця машина легко переміщаються вузькими та обмеженими просторами, такими як схили, сходи та проходи, і можуть працювати у важкодоступних місцях, наприклад, на вершині хмарочоса. Мінікрани Jekko не вимагають тривалого налаштування та готові до роботи за лічені хвилини: вони забезпечують підвищену вантажопідйомність та відмінний рівень безпеки на будь-якому робочому майданчику.
Характеристики:
| Загальні габарити | Висота: 1 610 мм Довжина: 2 950 мм Ширина: 730 мм |
| Довжина стріли | 2,5-8,5 м |
| Швидкість | 25 з |
| Поворот | 360° |
| Швидкість обертання | 1,2 об/хв |
| Підйом | -4,5°/77° |
| Швидкість підйому | 25 з |
| Максимальна вантажопідйомність | 2 800 кг |
| Максимальне навантаження на опору | 2 100 кг |
| Навантаження на гусениці | 0,62 кг/см² |
| Швидкість руху | Повільна: 1,2 км/год Швидка: 2,6 км/год Пуск: 2,9 км/год |
| Прохідність | 12°(20%) |
| Робоча температура | -20°/+40°C |
| Рівень шуму | 101 дБ |
| Максимальне вітрове навантаження | A3 (UNI 4301-1) клас |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jekko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 01 травня 2026