Гусеничний кран Jekko зі швидкістю обертання 1,5 об/хв. SPX650
Модель поєднує в собі універсальність шарнірно-зчленованих кранів та стійкість гусениць, створюючи серію машин вищого класу. Серія JF - ідеальний вибір для вирішення будь-яких завдань, роботи на нерівній поверхні або в важкодоступних місцях, а також для підйому вантажів, з якими раніше було неможливо впоратися.
Характеристики:
| Загальні габарити | Висота: 2.800 мм Довжина: 4.750 мм Ширина: 1.600 мм |
| Довжина стріли | 12,7 мм |
| Швидкість | 27 с. |
| Поворот | 360° |
| Швидкість обертання | 1.5 об/хв |
| Робочий кут | 82° |
| Швидкість підйому | 16 з |
| Максимальна вантажопідйомність | 6.150 кг |
| Максимальне навантаження на опору | 10.150 кг |
| Навантаження на гусениці | 0,60 кг/см² |
| Швидкість руху | Повільна: 0,9 км/год Швидка: 1,8 км/год |
| Робоча температура | -20°/+40° |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jekko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 01 травня 2026