Міні-кран з радіокеруванням від Jekko MPK20R (Італія)
Коли робочий простір занадто обмежений, на арену виходить серія MPK. Ці мініпікери з повністю акумуляторним живленням та радіокеруванням призначені для роботи на складах або у важкодоступних місцях, де потрібне переміщення важких вантажів через двері. При цьому вони працюють у режимі Pick&Carry: кран не потрібно стабілізувати, легко переміщуючи піднятий вантаж.
Характеристики:
| Висота | 1.765 мм |
| Довжина | 2.620 мм |
| Ширіна | 1.200 мм |
| Довжина стріли | 2,2 - 6,2 м |
| Швидкість | 25 сек. |
| Поворот стріли | -6°/6° |
| Кут нахилу підйому | -20°/60° |
| Швидкість підйому | 20 сек |
| Максимальна вантажопідйомність | 2.000 кг |
| Максимальне навантаження на заднє колесо | 1.100кг |
| Максимальне навантаження на переднє колесо | 1.980 кг |
| Прохідність | 13° |
| Робоча температура | -20°/+40°°C |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jekko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 01 травня 2026