Гідравлічний підкузовний циліндр Hyva UMB 129-3-1000-K212-45-1/2"-HC(хромований)
Гідравлічні циліндри підкузовні серії UMB з кульовою опорою для середніх навантажень — одна з останніх розробок HYVA. Вони призначені для самоскидів із розвантаженням на дві або три сторони. Зазвичай застосовуються для вантажівок малого та середнього розміру з двома чи трьома осями. Компактна конструкція циліндра дозволяє встановлювати його як на основному шасі, так і на причепі. Вигідно відрізняються від аналогів якістю та довговічністю.
UMB 129-3-1000-K212-45-1/2"-HC від HYVA є високоякісним гідравлічним пристроєм. Забезпечений 3 штоками, цей гідроциліндр забезпечує надійну підтримку вантажів в діапазоні від 15 до 20 тонн. З номінальним тиском у 220 бар і діаметром першого штока 129 мм, він гарантує ефективне підняття та опускання вантажів.Загальна довжина у розкритому стані становить 1000 мм, забезпечуючи достатній хід для різних завдань.Цей гідроциліндр HYVA – надійне рішення для інтенсивного використання, де потрібна висока вантажопідйомність.
Характеристики гідроциліндра UMB 129-3-1000-K212-45-1/2"-HC(71404287)
| Артикул | 71404287 |
| Опис | UMB 129-3-1000-K212-45-1/2"-HC |
| Ефективний діаметр | 129 мм |
| Кількість штоків | 3 |
| Загальний хід (включаючи висування) | 1000 мм |
| Вантажопідйомність | 15-20 тонни |
| Максимальний робочий тиск | 220 бар |
| Робочий обсяг | 9,7 л |
| Загальний обсяг | 10,6 л |
| Вага | 54 кг |
| Максимальна витрата насоса | 98 л/хв |
| Впуск масла | 1/2˝ BSP |
| Хромування (HC) | Так |
Цей циліндр є лише підйомним пристроєм. Його не слід використовувати як елемент конструкції і не слід піддавати бічним навантаженням. Перекидальний клапан повинен мати скидання тиску на отворі циліндра, встановлене не вище макс. робочого тиску Переконайтеся у максимальному навантаженні на циліндр. Робочий діапазон температур становить від -40°C до +80°C. Максимальна тривалість висування становить 0,5 години (за винятком загартованих ступенів із твердим хромуванням). Циліндр пофарбований у чорний колір (RAL9005) з мінімальною товщиною покриття, що відповідає 480-годинному випробуванню в нейтральному сольовому тумані згідно з ISO 9227. ¹ Клапан скидання Hyva.
Hyva займає лідируючу позицію на світовому ринку виробництва фронтальних гідроциліндрів, пропонуючи широкий асортимент циліндрів з вантажопідйомністю від 5 до 100 тонн та індивідуальними підходами до рішень. Гідроциліндри Hyva, що використовуються в телескопічних конструкціях для задніх самоскидів та самоскидних причепів, відрізняються високою надійністю в будь-яких умовах експлуатації, довговічністю та привабливим співвідношенням ціни та якості. Завдяки збільшеній вантажопідйомності та тривалим інтервалам технічного обслуговування, що призводить до збільшення часу роботи, гідроциліндри Hyva також є екологічно чистими рішеннями зі зниженою витратою масла та палива.
HYDROLIDER — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні!
Світова якість. Український сервіс.
HYVA — це гідравліка, якій довіряють у 130 країнах світу. Мільйони вантажівок на дорогах світу вже працюють з компонентами HYVA — і не випадково.
Що таке справжня якість HYVA?
- Міжнародна сертифікація: ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949 — гарантія відповідності найвищим стандартам якості, екологічності та безпеки.
- Суперзносостійкість: гідроциліндри зі сталевими корпусами та твердохромованими штоками витримують найекстремальніші навантаження.
- Ресурс понад 20 000 циклів — без втрати потужності й продуктивності.
- 100% контроль на заводі: перевірка тиском, герметичністю, а також тестування на морозо-, вібро- та корозійну стійкість.
- Температурний діапазон роботи: від -40°C до +80°C — стабільність у будь-яких умовах.
- Довіра гігантів автопрому: HYVA — вибір Mercedes-Benz, Volvo, Scania, MAN.
HYVA — це стандарт гідравліки.
HYDROLIDER — ваша гарантія справжнього HYVA в Україні.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Підкузовний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71404287 |
| Вага (кг) | 54 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Тиск (бар) | 220 |
| Кількість штоків | 3 |
| Максимальна вантажність (т) | 20 |
| Об'єм (л) | 9.7000 |
| Тип обладнання | Гідроциліндри |
- Ціна: 25 970 ₴



