Верстат токарний з ЧПК з похилою станиною бренду Cormak моделі CK7135A
Токарний верстат з ЧПК CK7135A — це сучасний інструмент, який забезпечує дуже точну обробку металу. Завдяки похилій станині та інноваційним конструктивним рішенням досягається повторюваність позиціонування по осях X/Z 0,006 мм.
Стандартне обладнання CK7135A включає систему управління SINUMERIK 808D польською мовою, сервоприводи SIEMENS, 3-кулачковий гідравлічний токарний патрон, серійний інструментальний пост, повний набір м'яких кулачків, напрямних, систему охолодження, автоматичну систему змащення та галогенне освітлення 24 В.
Серійний інструментальний пост скорочує час обробки на 25%, що робить токарний верстат CK7135A ефективним та точним вирішенням завдань обробки.
Технічні характеристики Cormak CK7135A
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 2500 кг |
| Габаритні розміри | 2500x1340x1710 мм |
| ППУ | Так |
| Швидкість обертання шпинделя | 200-3000 об/хв |
| Переміщення по осі X Z | 40 500 мм |
| Тип власника інструмента | утримувач поворотний |
| Кількість інструментів у власнику | 6 (8,10 опціонально) |
| Розмір власника інструмента | 20 х 20 мм |
| Тип станини тип напрямних | 45 ° похильна лінійна |
Стандартне обладнання Cormak CK7135A
- SINUMERIK 808D управління польською мовою
- Сервоприводи SIEMENS
- гідравлічний трикулачковий токарний патрон
- серійний інструментальний пост
- набір м'яких щелеп
- Лінійні напрямні HIWIN
- телескопічні напрямні кришки
- система охолодження
- автоматична система мастила шестерень та направляючих
- Галогенне освітлення 24 В
- посібник користувача польською мовою
- Декларація ЄС
Додаткове обладнання Cormak CK7135A
- Доступні системи управління Sinumerik 828, Fanuc, GSK.
- інструмент-зонд
- конвеєр для стружки
- додаткові м'які губки
- щелепи тверді
- утримувачі рукавів
- захоплення оброблених деталей
- пристрій подачі прутка
- утримувачі інструментів
- Програмне забезпечення CAD/CAM
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 2500 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2500x1340x1710 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| бренд | Cormak |
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 04 травня 2026