Лазерний високоточний волоконний верстат для різання труб бренду Cormak моделі LF60MА
Цей верстат для лазерного різання труб має високу швидкість різання, без чорних країв!
Отвор для різання труби: в системі різання можна задати схему різання, придатну для всіх видів металів і сплавів (залізо, мідь, алюмінієвий сплав, магній, цинк і всі інші метали), рідкісних металів; сплавів (золото, срібло, титан) та інших матеріалів.
Підходить для всіх видів металевих труб: круглих, квадратних, прямокутних, овальних, звужених, D-подібних, шестикутних, спеціальних і т.д.
Технічні характеристики волоконного лазера Cormak LF60MA
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Робоча зона | 600×600 мм |
| Потужність | 500 Вт, 750 Вт, 1000 Вт, 2000 Вт, 3000 Вт, 4000 Вт, 6000 Вт, 8000 Вт |
| Максимальне прискорення | 1,2G |
| Максимальна швидкість | 60 м/хв |
| Точність повторюваності позиціонування | ± 0,004 мм/м |
| Електроживлення | 400В 50Гц |
Перевага волоконного лазера Cormak LF60MA
- безвідмовний оптоволоконний кабель
- немає елементів, які зношуються
- джерело волоконно-оптичного лазера займає на 1/3 менше місця
- висока енергетична ефективність - 100000 годин роботи
- універсальна застосовність (спеціальні металеві листи, вуглецева та нержавіюча сталь, мідь, латунь, алюміній, титан)
- збільшує ефективність на 80%
- знижує витрати на вантажно-розвантажувальні роботи на 70%
- заощаджує 80% енергії
- мінімізує витрати газу
- заощаджує місце на робочому місці на 30%
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| бренд | Cormak |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026