Токарний верстат універсальний бренду Cormak моделі Grand 420x1500
Професійний токарний верстат GRAND 420 x 1500 – це покращена та оптимізована модель популярних токарних верстатів по металу. Універсальний токарний верстат по металу оснащений 12-швидкісним редуктором (45-2000 об/хв) з асинхронним двигуном (постійна швидкість) 2,4 кВт/400 В - максимальний момент, що крутить, діаметр шпинделя 55 мм. Рекомендується для точення твердих сталей та механічного точення. Його можна використовувати для багатьох завдань, таких як токарна обробка внутрішніх та зовнішніх поверхонь, конусів, полірування, нарізування метричної та дюймової різьблення, свердління та протяжка. Токарний верстат відноситься до професійної серії, використовується як для дрібносерійного виробництва, так і для середніх підприємств.
Технічні характеристики токарного верстата Cormak Grand 420x1500
| 3-кулачковий патрон | 200 мм |
| Максимальний діаметр повороту над станиною | 390 (420) мм |
| Діаметр повороту над супортом | 240 мм |
| Діаметр повороту в розрізі моста | - |
| Довжина токарної обробки у фіксованих центрах | 1500 мм |
| Максимальна довжина деталі, що встановлюється (поворотний тримач/центр) | 1400 мм |
| Ширина ложа | 220 мм |
| Прохід шпинделя | 55 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 12 діапазонів (I/II) 45-2000 об/хв. |
| Діапазон швидкостей шпинделя | Я: 45, 65, 180, 245, 350, 1000 об/хв. II: 90, 130, 360, 490, 700, 2000 об/хв. |
| Наконечник шпинделя | D1-5 CAMLOCK |
| Конус шпинделя | МК6 |
| Розміри токарного стовпа | 90 х 90 х 32 мм |
| Максимальні розміри інструмента | 20 х 20 мм |
| Діапазон переміщення верхньої напрямної | 110 (0,04) мм |
| Поперечний діапазон переміщення | 195 (0,04) мм |
| Діапазон поздовжнього переміщення | 1150 (0,15) мм |
| Метричне різьблення | (36) 0,8-14 мм |
| Дюймове різьблення | (36) 2-28 дюймів на дюйм |
| Кількість та діапазон поздовжніх подач | (64) 0,03-0,42 мм/об. |
| Кількість та діапазон поперечних подач | (64) 0,006-0,11 мм/про |
| Подовжувач втулки задньої бабки | 110 (0,04) мм |
| Діаметр втулки підшипника задньої бабки | 45 мм |
| Конус втулки задньої бабки | МК4 |
| Потужність головного двигуна S1/S6 | 2,0/2,4 2,4/2,88 кВт | 400В |
| Потужність насосу рідини для охолодження | 0,1 кВт |
| Розмір Д/Ш/В | 2400 х 780 х 1650 мм |
| Вага | 920 кг( ± 2%) |
Особливості токарного верстата Cormak Grand 420x1500
- Верстат токарний Grand 420х1500 має комбіновану чавунну станину (праву і ліву основу з чавуну), забезпечуючу максимальне n. bsp;направляючі станини ретельно відшліфовані і загартовані.
- Цифровий зчитувач працює по 2 (двох) осях подовжнього та поперечного переміщення повзуна. Оброблений електронний сигнал з оптичних лінійок візуалізує отримані значення від рухів уздовж осі на цифровому екрані.
- Верстат оснащений високоякісною посиленою системою підшипників шпинделя.
- Оптимальні результати роботи забезпечуються великим отвором шпинделя 55 мм , трикулачковим токарним патроном діаметром 200 мм і потужним двухдіапазонним двигуном
- Гартовані та шліфовані шестірні шпинделя.
- Відповідна ширина станини 220 мм забезпечує стабільні та точні умови роботи.
- Обладнаний ходовим гвинтом та подавальним валом для нарізування різьблення та автоматичної поздовжньої та поперечної подачі.
- Просте регулювання швидкості шпинделя та автоматична подача з ергономічної панелі управління на шестерню. Блокування вибору подачі за допомогою ходового гвинта або валу.
- Регульована запобіжна муфта на приводному валу.
- Можливість обробки великої кількості різьблень без заміни перемикаючих коліс на гітарі. Широкий діапазон токарної різьблення: метрична (26) 0,4 - 7 мм, дюймова (34) 4-56 TPI. правого та лівого різьблення.
- Годинник для точення різьблення призначений для точного підрахунку ниток. Функція призначена для економії часу, щоб за кілька проходів можна було відкрутити гайку ходового гвинта та вручну швидко повернути каретку у вихідне положення.
- Центральна система перемикання подачі, ходовий гвинт і вал подачі для нарізування різьблення.
- Станина токарного верстата надзвичайно стійка до скручування і не вібрує, що відповідає основним вимогам точного точення.
Обладнання токарного верстата Cormak Grand 420x1500
- Набір токарних ножів 20х20 7 шт (зі складаною пластиною)
- Прецизійний ротаційний центр MK4
- 2-осьове цифрове зчитування SDS2-MS (оптична шкала)
- Патрон токарний 3-кулачковий 200 мм + кулачки лівий та правий (в комплекті)
- Фіксований відпочинок
- Рухливий упор
- Нерухомий центр МК4 – 2 шт.
- Перехідна втулка шпинделя MK6/MK4
- Перемикаючі колеса – 1 комплект
- Система охолодження
- Робоче освітлення
- Лубрикатор
- Ключ для тримача та стійки інструменту
- Набір робочих інструментів
- Захисні чохли, що відповідають стандартам CE.
- Посібник користувача польською мовою
- Декларація відповідності CE
Додаткове обладнання токарного верстата Cormak Grand 420x1500
- Токарний патрон 4-кулачковий 200 мм + приводний диск 200 мм
- Хвостовик свердла МК4/В16
- Свердлильний патрон B16 3-16 мм
- HSS-CO5 / Набір кобальтових свердлів 1 13 мм
- Емульгувальна олія, СОЖ ES-12 1л.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 920 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2400 х 780 х 1650 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| бренд | Cormak |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026