Токарний верстат універсальний бренду Cormak моделі C 460x1000
Промисловий токарний верстат металу CORMAK 460x1000 - міцна чавунна станина, оснащена 12-швидкісним редуктором з потужним асинхронним двигуном 5,5 кВт/400 В - максимальний крутний момент, великий діаметр шпинделя 80 мм. Рекомендується для точення твердих сталей та механічного точення. Його можна використовувати для багатьох завдань, таких як токарна обробка внутрішніх та зовнішніх поверхонь, конусів, полірування, нарізування метричної та дюймової різьблення, свердління та протяжка. Ножі та обертовий центр у комплекті.
Технічні характеристики токарного верстата Cormak C 460x1000
| 3-кулачковий патрон | 250 мм |
| Максимальний діаметр повороту над станиною | 460 мм |
| Діаметр повороту над супортом | 260 мм |
| Діаметр повороту в розрізі моста | 690 мм |
| Довжина токарної обробки у фіксованих центрах | 1000 мм |
| Максимальна довжина деталі, що встановлюється (поворотний тримач/центр) | 900 мм |
| Ширина ложа | 300 мм |
| Прохід шпинделя | 80 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 12 діапазонів 25–1700 об/хв |
| Діапазон швидкостей шпинделя | 25, 40, 55, 75, 115, 170, 250, 375, 560, 750, 1100, 1700 об/хв. |
| Наконечник шпинделя | D1-8 CAMLOCK |
| Конус шпинделя | МК7 |
| Розміри токарного стовпа | 110 х 110 х 42 мм |
| Максимальні розміри інструмента | 25 х 25 мм |
| Діапазон переміщення верхньої напрямної | 125 (0,02) мм |
| Поперечний діапазон переміщення | 295 (0,05) мм |
| Діапазон поздовжнього переміщення | 750 (0,1) мм |
| Метричне різьблення | (41) 0,1-14 мм |
| Дюймове різьблення | (60) 2-112 дюймів на дюйм |
| Модульне різьблення | (34) 0,1-7МП. |
| різьблення ДП | (50) 4-112 ДП |
| Кількість та діапазон поздовжніх подач | (42) 0,031-1,7 мм/об. |
| Кількість та діапазон поперечних подач | (42) 0,014-0,784 мм/об |
| Прискорена подача | Так |
| Подовжувач втулки задньої бабки | 130 (0,02) мм |
| Діаметр втулки підшипника задньої бабки | 60 мм |
| Конус втулки задньої бабки | МК4 |
| Потужність головного двигуна S1/S6 | 5,5/6,6 кВт/400 В |
| Потужність насосу рідини для охолодження | 0,1 кВт |
| Розмір Д/Ш/В | 2200 мм x 1080 мм x 1650 мм |
| Вага нетто | 1655 кг( ± 2%) |
Переваги токарного верстата Cormak C 460x1000
- Універсальний токарний верстат CORMAK 460 x 1000 може використовуватися для багатьох завдань, таких як токарна обробка внутрішніх та зовнішніх поверхонь, конусів, полірування, нарізання метричної, дюймової модульної та DP-різьби, свердління та протяжка.
- Міцна чавунна конструкція станини забезпечує максимальне зниження вібрації. Крім того, станина загартована і точно відшліфована. Відповідна ширина станини 300 мм забезпечує стабільні і точні умови роботи.
- Цифрове зчитування працює за (3) трьома осями руху: поздовжня, поперечна, верхня напрямна. Оброблений електронний сигнал з оптичних лінійок візуалізує отримані значення від рухів уздовж осі на цифровому екрані.
- Верстат оснащений високоякісною підсиленою системою підшипників шпинделя.
- Оптимальні результати роботи забезпечують великий діаметр шпинделя, 80 мм, трикулачковий токарний патрон діаметром 250 мм і потужний двигун потужністю 5,5 кВт.
- Система швидкої поздовжньої та поперечної подачі значно скорочує час обробки та підвищує продуктивність.
- Гартовані та шліфовані шестірні в шестірні шпинделя - забезпечують довготривалу стабільність роботи.
- Обладнаний ходовим гвинтом та провідним валом для нарізування різьблення, автоматичною поздовжньою та поперечною подачею.
- Легке регулювання швидкості шпинделя та автоматична подача з ергономічної панелі управління на механізмі.
- Можливість обробки великого діапазону різьблення без заміни перемикаючих коліс на гітарі. ,1-7 МП, різьблення DP (50) 4-112 DP . Поворот правої та лівої нитки.
- Годинник для точення різьблення призначений для точного про підрахунок ниток. Функція економії часу дозволяє відкрутити гайку ходового гвинта за кілька проходів, щоб швидко вручну повернути каретку у вихідне положення.
- Станина має змінний міст для повороту більших елементів, наприклад диска. Дана модель токарного верстата дозволяє виконувати обробку діаметром до 690 мм зі знятим мостом.
Стандартне обладнання токарного верстата Cormak C 460x1000
- Набір токарних ножів 25х25 9 шт (зі складаною пластиною)
- 6 штук віброізоляторів
- Прецизійний ротаційний центр MK4
- Патрон токарний трикулачковий 250 мм
- 3-осьове цифрове зчитування (оптична лінійка)
- Фіксований відпочинок
- Рухливий упор
- Фіксована точка MK4
- Перехідна втулка шпинделя MK7/MK4
- Переключення коліс
- Система охолодження
- Робоче освітлення
- Лубрикатор
- Ключ для тримача та стійки інструменту
- Набір робочих інструментів
- Захисні чохли, що відповідають стандартам CE.
- Посібник користувача польською мовою
- Декларація відповідності CE
Додаткове обладнання токарного верстата Cormak C 460x1000
- Токарний патрон 4-кулачковий 250 мм + приводний диск 250 мм/D8
- Хвостовик свердла МК4/В16
- Свердлильний патрон B16 3-16 мм
- HSS-CO5 / Набір кобальтових свердлів 1 13 мм
- МК4 турель
- Емульгувальна олія, СОЖ ES-12 1л.
- Конусний прокатний пристрій
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 1655 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2200 х 1080 х 1650 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| бренд | Cormak |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026