Фрезерний портальний верстат бренду Cormak моделі ZX2000
Масивний чавунний корпус фрезерного верстата є жорсткою рамною конструкцією з інтегрованим затвором і регульованою по висоті перекладиною. Великий стіл переміщається за допомогою комбінації полірованих V-подібних і плоских напрямних з високою точністю по всій робочій зоні, незалежно від ваги заготовки та розподілу навантаження. 6-ступінчаста механічна коробка передач забезпечує високий крутний момент на шпинделі.
Технічні характеристики портального фрезерного верстата Cormak ZX2000
| Розміри столика | 2000 x 800 мм |
|---|---|
| Кількість / Ширина / Відстань Т-пазів | 5 / 22 / 160 мм |
| Максимальна вантажопідйомність столика | 3000 кг |
| Максимальна довжина оброблюваного елемента | 2000 мм |
| Максимальна ширина робочого елемента | 1000 мм |
| Максимальна висота робочого елемента | 800 мм |
| Максимальна поздовжня подорож | 2200 мм |
| Максимальний інструмент подорожі | 1200 мм |
| Ширина крана воріт | 1100 мм |
| Швидкість поздовжньої подачі | 60-800 мм/хв |
| Швидкість вертикальної подачі | 60-800 мм/хв |
| Швидкість підйому стріли | 570 мм/хв |
| Кінець шпинделя | ISO50(7:24) |
| Головна потужність двигуна | 7,5 кВт |
| Швидкість шпинделя (6 передач) | 82~505 об/хв |
| Ручний нахил головки | +/- 35° |
| Вага машини | 6200 кг |
Додаткове обладнання портального фрезерного верстата Cormak ZX2000
- Цифрове зчитування по 2 осях,
- Горизонтальний шпиндель,
- Повна книжка керування
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| бренд | Cormak |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026