Акумулятор настінний GP 48V100
Переваги настінного акумулятора 48 В
- Висока ефективність
- Підтримка паралельного з'єднання для масштабованості
- Використання безпечних літій-залізо-фосфатних акумуляторів.
- Вбудована інтелектуальна BMS (система керування акумулятором) призначена для забезпечення надійного захисту 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
- Компактний розмір та легка вага. Завдяки високій щільності енергії він компактний і легкий, що дозволяє заощаджувати простір.
- Дані про батарею в реальному часі РК-дисплей для легкої перевірки стану батареї.
- Найбільший термін служби 6000 циклів, розрахунковий термін служби 10 років.
- Глибока розрядка без зниження продуктивності акумулятора.
- Сумісний з інверторами 10 популярних марок, представлених на ринку.
Технічні характеристики настінного акумулятора 48 В
| Модель | ДП48В100 |
| Номінальна енергія | 4,8 кВтг |
| Номінальна напруга | 48В (серія LFP-15) |
| Діапазон напруги розряду постійного струму | 37,5-54,75 В |
| Нормальна зарядна напруга постійного струму | 54,75±1В |
| Рекомендований струм заряду | 50А |
| Дозволено Макс. Струм розряду | 100А |
| Метод зв'язку | 501*190*770 мм |
| Маса | 48 кг |
| Метод зв'язку | РС485, РС232, CAN |
| Робоча Температура | 0~50°К(заряд); -20~60°C (розрядка) |
| Захист та сигналізація | Перегрів, перевантаження по струму, коротке замикання, перезаряд, перерозряд і т.д. |
| Сертифікація | CE, MSDS, UN38.8, TUV |
| Водонепроникність | IP54 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Anhui GP New Energy Co., Ltd. |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 30 травня 2026