Ударна дробарка для каменю FTI-130 від Fabo (Туреччина)
Гусенична первинна ударна дробарка FTI-130-S з гуркотом є комплексом, що складається з генератора, бункера для подачі первинного матеріалу і стрічки для кінцевої продукції. Керується вона за допомогою дистанційного керування і здатна пересуватися гусеницями в різних кліматичних умовах і на пересіченій місцевості, успішно виконуючи всі завдання, що їх пред'являє користувач.
Роторні дробарки від FABO призначені для розмелювання каменів м'якої та середньої твердості з високою швидкістю обертання ротора. Вони вважаються серцем мобільних систем, гарантуючи гармонійну роботу всіх компонентів шасі. Якість продукції FABO та широкий спектр гарантійних послуг забезпечують впевненість та задоволеність клієнтів завдяки доступній цілодобовій техніці.
За допомогою гальмівних планок ротора, що швидко обертаються, продукти, що надходять з живильника, подрібнюються за допомогою піддонів. Регулювальні стрижні з гідравлічним регулюванням дозволяють отримувати продукцію потрібного розміру.
Вкладиші та піддони допомагають запобігти зносу первинної ударної дробарки FABO і забезпечують довгий термін служби. Захисні покриття легко замінюються, а термін служби можна збільшити, змінюючи напрямок піддонів.
Внутрішній вигляд первинної ударної дробарки
- Піддони дробарки
- Ротор дробарки
- Замок утримувача піддону
- Дробильна нижня пандула
- Вал пандюля
- Механізм регулювання пандула
- Верхня пандула дробарки
- Бічні накладки
Технічні характеристики:
| Вигляд дробарки | Гусеничний ударний дробарка |
| Максимальне харчування | 500 мм |
| Виробнича потужність | 150-250 Т/год |
| Потужність | 500 кВА |
| Розмір подачі | Діаметр Ø 1270x1200 мм |
| Маса | 50,000 кг |
| Зазор виходу | 0-50 мм |
| Габаритні розміри | 3000x3800x14700 мм |
| Розмір вібраційного гуркоту | 1500x4200 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026