Ротаційна система паркування RPS від Solidparking (Китай)
Особливості:
- Мінімальна кількість місць для паркування: 8
- Максимальна кількість місць для паркування: 20
- Привабливий інноваційний дизайн
- 100% процес лазерного різання для всіх деталей та всієї конструкції
- Попередньо зібрані деталі для легкого встановлення
- Легке розбірне та переміщення
- карта IC/сенсорний екран
- Противоскользящая рампа та платформа
- Покриття порошковою фарбою з протиржавчим ефектом
- Можливість вибору кольору
- Гарантія на 12 місяців (доступне продовження гарантії)
- Підходить для вузьких місць для паркування
- Просте обслуговування
- Повністю автоматизована робота
- Вкрай низький рівень шуму
- Низьке енергоспоживання
- Двигун: SEW або Nord
Безпека:
- Кінцеві вимикачі
- Кнопка екстреної зупинки
- Фотоелектричні датчики
- Механічна блокування
Характеристики:
| Вантажопідйомність | 2000-2500 кг |
| Висота транспортного засобу | 1550-2050 мм |
| Ширина транспортного засобу | 1900 мм |
| Довжина транспортного засобу | 5 300 мм |
| Потужність гідравлічної установки | 9.2 кВ *2 |
| Напруга | 3 фази |
| Керування | 24 В |
| Час паркування | 4-5 м/хв. |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 04 травня 2026