Лопата-відвал на мотоблок
Лопата-відвал підходить до мотоблоків Кентавр, Зірка (Zirka), Форте (Forte), Зубр, Зоря, Булат, Протон, Аврора, Фаворит, Нева та їх аналогів. Причіпний вузол для установки попереду мотоблоку, для моделей з повітряним та водяним охолодженням. Забирає сніг із шириною захвату 100 см, а висота відвалу складає 40 см, що відмінно впорається зі збиранням доріг та тротуарів.
На робочій кромці відвалу встановлено гумове полотно, яке виступає за межі відвалу і збереже не тільки дорожнє покриття, а також і допоможе «безболісно» пройти люки, бордюри, що виступають, просто примерзла цегла та інше сміття.
Характеристики лопати-відвалу:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Мотоблок | Від 6 к.с. |
| Вага | 15 кг |
| Кут повороту | 30 град. |
| Положення | Прямо, вправо, вліво |
| Гумове полотно | Товщина: 6 мм Висота: 40 мм Виступ за відвал: 10 мм |
| Кріплення | Виготовлені з профільної труби 40х40х3 мм |
| Механізм гасіння удару | Спеціально продуманий для збереження від пошкоджень відвалу та мотоблоку при ударних навантаженнях |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 27 травня 2026